Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv перемогла польську п’ятірку AGO у груповій стадії турніру Elisa Invitational Spring 2020. В груповій частині, яка проходить за швейцарською системою, бере участь 16 колективів.

Після перемоги над поляками, українці мають хитке співвідношення перемог та поразок (2-2) Наступний матч буде вирішальним для киян, вони або залишать турнір, або вийдуть у Play-off. 

Польська команда AGO на жаль припинала боротьбу після програшу. 

Склади команд

Результати матчу

Статистика матчу 

Найкращий гравець матчу 

Загалом на турнірі розігрується призовий фонд у розмірі 50 тисяч доларів США. Наступний суперник українців та час вирішальної гри поки невідомі. Слідкуймо за EC Kyiv та вболіваймо разом за справжню українську команду!

Читайте також про результати іншого українського колективу NAVI Junior. 

Материалы по теме

n0tail видав автобіографічну книгу “Notail. Характер перемагає талант”

Легендарний дворазовий чемпіон The Internatioonal Йохан «n0tail» Сундштайн видав автобіографічну книгу про своє життя і карколомну кар’єру в Dota 2. Кника називається “Notail. Характер перемагає талант”.

PassionUA з Apex Legends відвідають ALGS: 2024 Split 1 Playoffs в США, де поборються за призовий в 1 мільйон доларів

Команда PassionUA з Apex Legends повідомила, що успішно пройшла кордон України і вже прибула до столиці Польщі. Далі гравці мають отримати американські візи, щоб другого травня розпочати боротьбу за титул у Лос-Анджелесі.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Monte зіграють на Global Esports Tour Rio 2024. З виїздом за кордон допомогли ті, кого ще вчора все ком’юніті поливало брудом

Український клуб Monte повідомив, що зіграє на турнірі Global Esports Tour Rio 2024, більш того всі українські гравці клубу вже змогли виїхати за межі України. Поїздка стала можливою за допомогою голови комісії з кіберспорту при НОК України Дениса Давидова та ДПСУ.