Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv перемогла польську п’ятірку AGO у груповій стадії турніру Elisa Invitational Spring 2020. В груповій частині, яка проходить за швейцарською системою, бере участь 16 колективів.

Після перемоги над поляками, українці мають хитке співвідношення перемог та поразок (2-2) Наступний матч буде вирішальним для киян, вони або залишать турнір, або вийдуть у Play-off. 

Польська команда AGO на жаль припинала боротьбу після програшу. 

Склади команд

Результати матчу

Статистика матчу 

Найкращий гравець матчу 

Загалом на турнірі розігрується призовий фонд у розмірі 50 тисяч доларів США. Наступний суперник українців та час вирішальної гри поки невідомі. Слідкуймо за EC Kyiv та вболіваймо разом за справжню українську команду!

Читайте також про результати іншого українського колективу NAVI Junior. 

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.