Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Слідом за українізацією налаштувань Play Station 5 українська мова з’явилася і в меню PS Store. Тепер українці можуть насолоджуватися солов’їною і взагалі не зустрічатися з російською мовою граючи на PS5.

Читайте також про те, що в Україні нарешті почали приймати замовлення на офіційну ліцензійну Xbox. Ми чекали на це багато років і тільки війна змусила Microsoft піти на це.

Материалы по теме

На Twitch з’явилась можливість відсортувати українськомовні канали, це має пришвидшити розвиток українського сегменту платформи

0

На платформі Twitch нарешті з’явилася можливість відсортувати українськомовні канали. Тепер ви можете вибрати в фільтрі мов українську мову і легко зможете знайти українськомовні канали, не блукаючи серед російськомовних.

Менше місяця залишилося до мементу, коли всі сайти в Україні мають зробити українську основною мовою на території нашої держави

16 липня в Україні має набрати чинності частина друга та шоста статті 27 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Це означає, що сайти, блоги, сторінки в соцмережах та інше, що належить українським компаніям, має мати в першу чергу українську версію, яка завантажується за замовчуванням для користувачів з України.