Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравець команди Team Secret Yazied YapzOr Jaradat бере тривалу перерву у своїй кар’єрі. Судячи з усього вболівальники не зможуть побачити гравця на головному турнірі цього року.

Це одне із найскладніших оголошень, які нам доводилося робити. YapzOr візьме тривалу перерву в Dota 2. Ми бажаємо йому здоров’я та сподіваємося на краще.

Ми також хотіли б подякувати Valve за зміну складу в середині сезону.

За звою кар’єру легендарний дотер заробив понад 2 мільйони доларів, найбільших звитяг він досяг виступаючи за Team Secret, з якими намагався підкорити чотири The International.

Найбільші досягнення гравця

Дивіться цікаве відео про історії українського кіберспорту.

Материалы по теме

Став відомим оновлений склад Team Secret з Dota 2

Після провалу у сезоні 2023 року, коли Puppey вперше за свою кар’єру пропустив The International, легендарна команда Team Secret повертається з новим складом.

Team Secret підписали двох нових гравців в тому числі одного росіянина

Team Secret оголосили про підписання двох нових гравців, які замінять Resolution та Zayac, яких нещодавно було звільнено з команди.

Team Secret офіційно розійшлися з Resolut1on та Zayac

0

Team Secret офіційно попрощалися з Resolut1on та Zayac, про це клуб повідомив у власному твіттері. Раніше Роман Фомінок вже писав, що став вільним агентом, ком’юніті очікувало, що його товариш Бакит також залишить команду Пупея.

Роман resolut1on Фомінок повідомив, що залишає Team Secret

0

Український професіонал Роман resolut1on Фомінок на трансляції повідомив, що залишає Team Secret. Офіційно команда покищо не підтвердила звільнення гравця.