Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравець команди Team Secret Yazied YapzOr Jaradat бере тривалу перерву у своїй кар’єрі. Судячи з усього вболівальники не зможуть побачити гравця на головному турнірі цього року.

Це одне із найскладніших оголошень, які нам доводилося робити. YapzOr візьме тривалу перерву в Dota 2. Ми бажаємо йому здоров’я та сподіваємося на краще.

Ми також хотіли б подякувати Valve за зміну складу в середині сезону.

За звою кар’єру легендарний дотер заробив понад 2 мільйони доларів, найбільших звитяг він досяг виступаючи за Team Secret, з якими намагався підкорити чотири The International.

Найбільші досягнення гравця

Дивіться цікаве відео про історії українського кіберспорту.

Материалы по теме

Роман Resolut1on Фомінок став офіційним гравцем Team Secret, він замінить iceiceice

Український кіберспортсмен Роман Resolut1on Фомінок офіційно приєднався до складу Team Secret за Dota 2. Він замінив на третій позиції iceiceice, якого сьогодні було звільнено з команди.

Результати групової стадії Riyadh Masters 2022 з призовим 4 мільйони доларів визначила монетка. Розклад матчів Play-off

Визначилися команди, які вийшли у Play-off найбільшого після The International турніру з Dota 2, який зараз проходить у Саудівській Аравії. Riyadh Masters 2022 вражає розмахом і крутими іграми найсильніших команд світу — справжня розминка перед головним турніром року.

Zayac офіційно став гравцем Team Secret. Він прийшов на заміну Yapzor

0

Колишній гравець NAVI та VP Бакит Zayac Емілжанов офіційно став гравцем Team Secret. Він замінить Yapzor, який через стан здоров’я залишив Dota 2 на невизначений термін.