Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.

Більшу частину своєї кар’єри Flarich провів у pro100, проте склад було розпущено у 2019 році після того, як команда не змогла досягти поставлених цілей. Продовжив кар’єру молодий гравець у HellRaisers, проте і нову команду було переформатовано після серії невдач, що змусило Карєтіна піти в інактив майже на цілий рік та навіть заявити, що він спробує себе у Valorant. 

Тепер досвідчений гравець повертається, щоб спробувати підсилити київську команду. Про це повідомив офіційний твіттер EC Kyiv. 

За кар’єру гравець виграв майже 25 тисяч доларів призових. Найбільшим досягненням стало друге місце на DreamHack Delhi Invitational 2019, де його команда HellRaisers символічно програла оновленому складу pro100 у фіналі. 

Нагадаємо, що нещодавно EC Kyiv звільнили гравця Amster, який грав в команді два роки.

Читайте також про те, що відомий тренер з CS:GO пішов на пенсію через проблеми з серцем. 

Материалы по теме

SENSEi та j3kie замінять Smash та uQlut у EC Kyiv

До EC Kyiv на тестовий період приєдналися Дмитро SENSEi Шворак та Євгеній j3kie Сергачов. Про це клуб повідомив у своєму Telegram. «Новачки» замінять Smash, який вже раніше був на заміні та uQlut, який також стає запасним гравцем.

Кацапське Інферно: Інтерв’ю з Amster, який вперше буде представляти Україну на RMR

На каналі Кацапського Інферно вийшло інтерв’ю з членом команди B8 — Амстером. Денис та ведуча каналу Діана Федченко обговорили поїздку команди на RMR, розставання гравця з EC Kyiv та багато іншого.

EC Kyiv вийшла на Elisa Invitational Fall 2022 та побореться за 25 000 доларів і слот на ще більший турнір

0

Команда EC Kyiv пройшла в основну частину Elisa Invitational Fall 2022.  Українці перемогли три рази поспіль в стадії Elisa Invitational Fall 2022 Contenders, та отримали слот в основну стадію турніру з призовим в $25 000. Окрім цього, два фіналісти турніру поїдуть на LAN-фінал — Elisa Masters Espoo 2022 з призовим у $200 000.

EC Kyiv зайняли призове місце на міжнародному турнірі, програвши у play-off лише mibr

0

Українська команда EC Kyiv зайняла 3-4 місце на міжнародному турнірі CCT Central Europe Series 1. Спочатку команда подолала групову стадію у форматі швейцарської системи, там українці зіткнулися з чітерами, проте подали апеляцію і пройшли у Play-off.