Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.

Більшу частину своєї кар’єри Flarich провів у pro100, проте склад було розпущено у 2019 році після того, як команда не змогла досягти поставлених цілей. Продовжив кар’єру молодий гравець у HellRaisers, проте і нову команду було переформатовано після серії невдач, що змусило Карєтіна піти в інактив майже на цілий рік та навіть заявити, що він спробує себе у Valorant. 

Тепер досвідчений гравець повертається, щоб спробувати підсилити київську команду. Про це повідомив офіційний твіттер EC Kyiv. 

За кар’єру гравець виграв майже 25 тисяч доларів призових. Найбільшим досягненням стало друге місце на DreamHack Delhi Invitational 2019, де його команда HellRaisers символічно програла оновленому складу pro100 у фіналі. 

Нагадаємо, що нещодавно EC Kyiv звільнили гравця Amster, який грав в команді два роки.

Читайте також про те, що відомий тренер з CS:GO пішов на пенсію через проблеми з серцем. 

Материалы по теме

Єдина гарна росіянка в кіберспорті, проте є нюанси — велике інтерв’ю з Марією Гуніною від Олексія yXo Малецького

Олексій yXo Малецький опублікував більш ніж двогодинне інтерв’ю з росіянкою Марією Гуніною, яка наразі керує повністю російською командою HellRaisers з Dota2.

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

Український клуб HellRaisers зібрав повністю російський склад з Dota 2 до нового сезону DPC

Колись українська, а тепер незрозуміло чия організація HellRaisers оголосила свій склад з Dota 2 на наступний сезон DPC. Новий склад команди буде складатися виключно з росіян.

IKLA показали відеоблог з медіа дня, де команда приміряла нову форму

0

Український клуб IKLA (EC Kyiv) виклав презентаційний влог с медіа дня, де гравці фотографувалися у новій формі клубу, а нові ведучі презентували себе.