Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний казахстанський гравець Абай Hobbit Хасьонов потрапив у гучний скандал навколо академії свого імені. Академія займається навчанням молодих гравців грі у CS:GO. 

На сторінці академії з’явилася інформація, що вона знову починає приймати росіян попри кровопролитну війну, яка продовжується в Україні.

Така ганебна подія викликала обурення серед українців і ряд відомих кіберспортивних діячів висловили своє обурення і нерозуміння ситуації. В результаті чемпіон мейджора пояснив, що він був не в курсі та давно не займається академією. 

Пізніше повідомлення про набір російських гравців в академію було видалено.

Нагадаємо, що Hobbit зараз виступає за американський клуб Cloud9, який складається з гравців з російським громадянством.

Читайте також розслідування про договірні матчі у CS:GO. 

Материалы по теме

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.

DemQQ запустив персональний збір для допомоги ЗСУ, де можна виграти Iphone 15 PRO MAX

0

Гравець Monte DemQQ розпоча власний великий збір для допомоги ЗСУ. Підтримавши збір можна не лише допомогти захисту України, а і взяти участь в розіграші призів найкрутішим з яких є останній айфон, а також побувати на сходці фанатів і поїсти шашликів з відомим гравцем.

electronic показав своє справжнє обличчя, знову представляє країну-терориста

Днями в інтерв’ю Олексію Малецькому СЕО NAVI Євген Золотарьов стверджував, що всі росіяни, які грали в NAVI після початку повномасштабної війни, мали виключно правильну позицію і не підтримували Росію, навіть якщо не висловлювалися публічно в підтримку України.