Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Французська команда Team BDS виграла останній третій цьогорічний Мейджор по грі Rainbow Six.

На турнірі Six Jönköping Major 2022, який проходив у Стокгольмі, розігрувався призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів США. Переможці отримали 200 тисяч доларів.

Переможці з дуже незвичайним і навіть відразливим кубком турніру.

В турнірі взяли участь 16 команд з усього світу, проте серед них не було жодного українця та представників східної Європи. Європейський склад клубу NAVI, який ще у 2021 році показував непогані результати, цього року провалився на всіх турнірах і не пройшов на жоден мейджор. 

Сітка Play-off

Розподіл призових Мейджора

Показники турніру

У порівнянні з топовими кіберспортивними дисциплінами турнір показав досить скромні результати, зацікавивши на піку лише трохи більш як 120 тисяч глядачів. Загалом турнір зібрав лише 2,7 мільйона годин перегляду. 

Читайте також: Команда Rogue у складному фіналі обіграла FaZe та стала чемпіоном Six Berlin Major 2022, заробивши 200 тисяч доларів

Материалы по теме

Ubisoft розповіли про нову структуру кіберспорту в Rainbow Six, а також підписали баторічне партнерство з BLAST для проведення турнірів

Ubisoft розповіли про те, як буде розвиватися кіберспорт їхньої гри Rainbow Six, а також оголосили про багаторічне партнерство з турнірним оператором BLAST, який буде займатися проведенням всіх кіберспортивних змагань в грі на всіх рівнях.

Команда Rogue у складному фіналі обіграла FaZe та стала чемпіоном Six Berlin Major 2022, заробивши 200 тисяч доларів

0

У Берліні завершився Six Berlin Major 2022 — Чемпіонат Світу з гри Rainbow Six. Протягом шести днів 16 найкращих команд світу боролися за престижний трофей та призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів.

Анонсирован следующий Six Sweden Major — он пройдет на LAN, без зрителей

0

Ubisoft на своем официальном сайте анонсировали мейджор турнир по игре Tom Clancy’s Rainbow Six. Сначала турнир должен был пройти в Азии, но из-за ситуации с пандемией перенесли в Евле, Швеция.