Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

Купа дизлайків і негативних коментарів в черговий раз продемонстрували, як працює хайп на рівному місці, коли ситуація просувається, як зрада, а автори і читачі навіть не намагаються розібратися. Подібні приклади ми бачили з Федерацією кіберспорту і не тільки, здається спільноті просто необхідно мати ворога і знаходити “зраду” навіть там, де її немає.

Насправді Старладдер є технічним підрядником турніру Yalla Compass 2024, який проводять шейхи в Абу Дабі. На турнірі буде розіграно 400 тисяч доларів, а серед учасників можна побачити такі відомі клуби, як Astralis, ENCE, Heroic, NiP, FURIA та інші. Угоду на підряд Starladder уклав заздалегідь, а лише кілька днів тому організатори повідомили, що будуть співпрацювати з російським букмекером BetBooom. 

Представник Starladder в коментарі зазначив, що ТО не має жодного впливу на організаторів турніру і є лише одним з технічних підрядників, а російська БК є лише одним з восьми спонсорів турніру. З огляду на це, з таким же успіхом можна звинувачувати у співпраці з росіянами українські клуби, якщо вони беруть участь в турнірах ESL та PGL, бо там серед спонсорів також є російські БК.

Про угоду щодо партнерства з BetBoom турнір оголосив 22 травня у мережі Х. Раніше представники Starladder неодноразово висловлювалися на підтримку України і проти російської агресії. 

 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.