Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Activision Blizzard створили програмний інструмент перевірки персонажів ігор щодо так званої «норми».

У компанії вважають, що програмний аналіз характеристик героїв — у тому числі віку, статі, національності, сексуальної орієнтації — допоможе створювати різноманітніших персонажів. У мережі такий підхід назвали механістичним та розлюднюючим.

Фактично Blizzard створила і використовує програму, яка дозволяє протестувати будь-якого персонажа, та дати оцінку певним його характеристикам відносно норми. Це нагадує звичний геймерам багатокутник здібностей персонажів, де ви можете наочно побачити сильні та слабкі сторони окремих героїв у грі. 

Оцінка персонажів гри Overwatch 2 за різними характеристиками.

За логікою Blizzard, програма має запобігати стереотипам, що, наприклад, всі чоловіки мають бути сильними, а жінки красивими, але це дуже спрощений приклад.

Насправді програма аналізує дуже багато параметрів і видає результат, який дозволяє розробникам корегувати персонажів, щоб привести їх до якогось загального значення нормальності, або взагалі видалити персонажа, щоб він не викликав обурення та звинувачень у суспільстві. 

Оцінка персонажа Ana за багатьма параметрами.

Diversity Space Tool вже протестували в іграх Call of Duty: Vanguard та Overwatch 2. Розробники кажуть, що були приємно вражені та планують запровадити використання програми у наступних іграх. Також вони впевнені, що їх програмна розробка стане популярною і в інших розробників ігор, надалі вони планують відкрити доступ до Diversity Space Tool стороннім компаніям.

Більше того розробникі впевнені, що такий підхід знайде застосування навіть в написанні книг та в зйомках фільмів.

В мережі розгорнулися чисельні суперечки щодо таких інновацій. Багатьом користувачам здалося, що таке механічне створення персонажів не тільки суперечить творчості, але й нагадує певною мірою фашистський підхід.

Співробітник Blizzard оглядає чоловіка, щоб перевірити, чи відповідає він вимогам щодо різноманітності. 2022 рік.

Пізніше Blizzard намагалися виправдатися, що програмне забезпечення ще знаходиться в розробці та навіть видалили у власній статті скріншоти програми, але інтернет все пам’ятає.

Материалы по теме

Blizzard випустили нетиповий для себе трейлер Diablo IV за участю відомих акторів

0

Напередодні виходу четвертої частини Diablo в мережі з’явився новий трейлер, причому це не просто анімаційне відео, а відео з живими акторами, що абсолютно не типово для Blizzard!

Blizzard планують широко застосовувати штучний інтелект у створенні ігор. Це викликає цілий ряд гострих питань

Blizzard намагається інтегрувати штучний інтелект у свої хіти Diablo, WoW та Overwatch — компанія намагається пришвидшити процес створення ігор за допомогою власного генератора зображень, який, на думку провідних розробників, змінить спосіб створення ігор.

Фанати закликають бойкотувати Blizzard. Компанія відмовилася від головної фішки, яку обіцяла у своєму шутері

Фанати закликають бойкотувати Overwatch і Blizzard після заяви компанії про скасування PvE режиму, який рекламували, як одну з головних фішок Overwatch 2. 

Activision Blizzard швидко втрачає гравців після падіння інтересу до Warzone 2 та Overwatch 2

Activision Blizzard швидко втрачають гравців і гроші на тлі падіння інтересу до своїх освновних шутерів.  Випуск Warzone 2 та Overwatch 2 допоміг компанії встановити рекорд за кількістю гравців наприкінці минулого року, але фінансові результати першого кварталу 2023 року показали, що все не дуже гарно.