Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Activision Blizzard створили програмний інструмент перевірки персонажів ігор щодо так званої «норми».

У компанії вважають, що програмний аналіз характеристик героїв — у тому числі віку, статі, національності, сексуальної орієнтації — допоможе створювати різноманітніших персонажів. У мережі такий підхід назвали механістичним та розлюднюючим.

Фактично Blizzard створила і використовує програму, яка дозволяє протестувати будь-якого персонажа, та дати оцінку певним його характеристикам відносно норми. Це нагадує звичний геймерам багатокутник здібностей персонажів, де ви можете наочно побачити сильні та слабкі сторони окремих героїв у грі. 

Оцінка персонажів гри Overwatch 2 за різними характеристиками.

За логікою Blizzard, програма має запобігати стереотипам, що, наприклад, всі чоловіки мають бути сильними, а жінки красивими, але це дуже спрощений приклад.

Насправді програма аналізує дуже багато параметрів і видає результат, який дозволяє розробникам корегувати персонажів, щоб привести їх до якогось загального значення нормальності, або взагалі видалити персонажа, щоб він не викликав обурення та звинувачень у суспільстві. 

Оцінка персонажа Ana за багатьма параметрами.

Diversity Space Tool вже протестували в іграх Call of Duty: Vanguard та Overwatch 2. Розробники кажуть, що були приємно вражені та планують запровадити використання програми у наступних іграх. Також вони впевнені, що їх програмна розробка стане популярною і в інших розробників ігор, надалі вони планують відкрити доступ до Diversity Space Tool стороннім компаніям.

Більше того розробникі впевнені, що такий підхід знайде застосування навіть в написанні книг та в зйомках фільмів.

В мережі розгорнулися чисельні суперечки щодо таких інновацій. Багатьом користувачам здалося, що таке механічне створення персонажів не тільки суперечить творчості, але й нагадує певною мірою фашистський підхід.

Співробітник Blizzard оглядає чоловіка, щоб перевірити, чи відповідає він вимогам щодо різноманітності. 2022 рік.

Пізніше Blizzard намагалися виправдатися, що програмне забезпечення ще знаходиться в розробці та навіть видалили у власній статті скріншоти програми, але інтернет все пам’ятає.

Материалы по теме

Міла Куніс разом з Blizzard допомагають Україні. У WoW вийшов спеціальний Pet Pack

Відома голівудська акторка українського походження Міла Куніс разом з Blizzard запустили акцію на підтримку України. У популярній грі World of Warcraft вийшов набір Pet Pack з двох домашніх тварин.

Як Blizzard знищували власний кіберспорт. Останнім став Overwatch

Колись Blizzard була одним з локомотивів світового кіберспорту. Компанія розробляла ідеальні кіберспортивні ігри, шліфувала їх до неперевершеного балансу співпрацюючи з кіберспортсменами, а з часом почала будувати іноваційні кіберспортивні структури, які мали стати майбутнім індустрії кіберспорту.

Blizzard похизувалася фантастичними показниками зростання всіх напрямків окрім кіберспорту

0

Blizzard опублікували звіт про успіхи компанії в другому кварталі 2023 року. З нього видно, що один з провідних розробників ігор суттєво збільшив прибутки завдяки виходу Diablo 4, проте ймовірно втратить свою ключову лігу з Overwatch, яку ще кілька років тому презентували, як майбутнє світового кіберспорту.

Microsoft офіційно дозволили купити Blizzard. Що це означає для ринку

Схоже, що Microsoft все ж таки зможе завершити угоду про придбання Activision Blizzard. Після тривалого судового процесу проти Федеральної торгової комісії США суддя виніс рішення на користь дрібно-м’яких.