Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На виставці CES 2023 у Лас-Вегасі ASUS презентували серію професійних кіберспортивних девайсів у колаборації з порталом для тренувань кіберспортсменів Aim Lab.

Серед девайсів професійна бездротова миша ROG Harpe Ace Aim Lab Edition, призначена для професійних кіберспортсменів та ентузіастів, які грають у змагальні шутери. Ця майже невагома 54-грамова миша має форму, що підходить для гри будь-якою рукою, розроблену спільно з фахівцями Aim Lab. Вона дає оптимальну стабільну опору долоні, щоб гравці могли краще контролювати свої рухи. Також в результаті цієї співпраці з’явилася Aim Lab Settings Optimizer — ексклюзивна для пристроїв ROG Harpe Ace програмна функція, яка допомагає геймерам аналізувати та регулювати параметри миші, щоб найкращим чином підлаштувати її до себе.

ROG Hone Ace Aim Lab Edition — це великий килимок для миші, розроблений для використання разом із задачею Aim Lab X ROG 360, щоб допомогти гравцям в шутери відшліфовувати точність рухів і наведення прицілу. Hone Ace має поверхню з гібридної тканини, що забезпечує оптимальний коефіцієнт тертя, захисне нанопокриття, яке відбиває воду, жир і пил, та м’яку гумову нижню сторону з точно вивіреною пружністю для комфортної гри.

Миша ROG Harpe Ace Aim Lab Edition, килимок ROG Hone Ace Aim Lab Edition, а також ігрова клавіатура 65% ROG Falchion Ace є частиною колекції ROG Ace — нової лінійки виробів, розроблених брендом спеціально для кіберспортсменів. 

Читайте також: ASUS ROG презентували перший у світі монітор з частотою 540 Гц, розроблений для професійних кіберспортсменів

Материалы по теме

Новостворена команда Lazer Cats перемогла NAVI Junior у фіналі всеукраїнського турніру ROG Winter Cup 2022

Після перенесення фіналу на 2023 рік, яке відбулося через постійні обстріли країни-терориста та через відключення електроенергії, нарешті завершився великий всеукраїнський турнір з CS:GO ROG Winter Cup 2022.

ASUS у Лас-Вегасі презентували стильне ігрове крісло для геймерів та кіберспортсменів

На виставці CES 2023 ASUS презентували геймерське крісло ROG Destrier Ergo —стильне сидіння не схоже на стандартні ігрові крісла інших брендів.

ROG Flow X16 – ASUS почала продажі потужного ігрового ноутбука-планшета, який перетворюється у повноцінний ПК

ASUS Україна презентувала та розпочала продажі потужного універсального геймерського портативного ноутбука ROG Flow X16. Девайс має вагу менш як 2 кг, може перетворюватися у планшет, а його міці вистачить для серйозних ігор.