Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хоча команди все ще продовжують змагатися в турнірі останнього шансу та за місце в легендах Мейджора, вже точно відомі всі результати групи B в Європі на RMR BLAST Paris Major.

В останній ігровий день в російському протистоянні FORZE переграли Aurora, ENCE змогли впоратися з Cloud9, а NiP разом з українцем headtr1k переграли BiG, тож Данило зіграє на такому омріяному Мейджорі. 

Нажаль в турнірі останнього шансу українці B8 поступилися Cloud9 і остаточно втратили шанси поїхати в Париж. Своєю чергою Monte зіграють з Vitality за квоту в легенди Мейджора. Напередодні Vitality змогли обіграти G2 з рахунком 2-0, тож команді україноненависника hooxi доведеться розпочати турнір в Парижі зі стадії претендентів. 

Материалы по теме

Підсумки та статистика RMR BLAST Paris Major

0

За плечима залишився останній в історії RMR-турнір з CS:GO і слід підбити підсумки епохи. Насамперед турнір здивував купою непередбачуваних результатів, тут він міг посперечатися навіть з Мейджором в Ріо і це добре, бо КС через стільки років залишається непередбачуваним, а значить і надзвичайно цікавим для уболівальників.

Результати четвертого туру RMR BLAST Paris Major в групі B

0

Після завершення четвертого туру RMR BLAST Paris Major залишилося лише 6 команд, які змагатимуться за останні три запрошення на Мейджор в Париж. В четвертому турі відібралися на Мейджор Monte, Vitality та G2. Вибули з турніру Astralis, Eternal Fire та 500.

Monte перемогли FORZE і будуть представляти Україну на BLAST Paris Major

Український клуб Monte розгромив росіян FORZE і став першою українською командою, яка відвідає Мейджор з CS:GO окрім NAVI. Хлопці власним прикладом спростували наратив керівництва чорно-жовтих про те, що в Україні немає гідних гравців і що неможливо створити сильну команду без росіян.