Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один из самых крутых хайлайтов сегодняшнего дня! Ауримас Bymas Пипирас шьет смоки, будто их и вовсе нет, переворачивая ситуацию 3v5 в свою пользу.

Литовец принял игроков Astralis на ребрах, которые явно не ожидали потерять троих тиммейтов. Забрать же разогретого gla1ve и прострелить Xyp9x после такого не составило особого труда.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: YEKINDAR после выхода в финал Flashpoint S2: «Нам пришлось адаптироваться, чтобы участвовать в турнирах такого уровня»

На момент публикации данной новости Astralis лидируют в bo5 серии гранд-финала DreamHack Masters Winter 2020 со счетом 2-1. Победитель данного турнира получит призовой в размере $60,000.

Материалы по теме

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

Гравчині з Astralis закликають Valve відкинути сексизм і зробити агентів жіночої статі безкоштовними

0

Гравчині жіночого складу Astralis звернулися до Valve з проханням зробити агентів жіночої статі доступними на рівні з агентами чоловічої статі. Наразі їх треба відкривати за окремий донат, що гравчині вважають проявом сексизму.

Astralis підпишуть найбездарнішого тренера-читера ТІР-1 сцени

0

Astralis оголосили про підписання 35-ти річного данського спеціаліста Каспера ruggah Дує на роль головного тренера свого складу з CS2. Тренер має приєднатися до команди максимум у квітні після того, як закінчиться його контракт з OG.