Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный российский блогер Юрий Дудь не стал молчать про успехи Team Spirit на The International 10. В своем Instagram-аккаунте он опубликовал фрагмент из видеоролика Marple о том, как семья Владимира RodjER Никогосяна смотрят и обсуждают матчи по Dota 2.

Я не понимаю ни единой фразы, но, чтобы еще раз послушать про то, как «фантомку украли», пересмотрел несколько раз.

По мнению Юрия Дудя это видео должны увидеть все, кто только начал или хочет начать интересоваться такой индустрией как киберспорт. За последнее время, после победы Team Spirit на The International 10, за киберспортом начали следить даже все те, кот считал это просто игрушками.

Для одних это грандиозная победа на ровне с победой на “Лиге Чемпионов” по футболу, для других это непонимание потребности киберспорта в мире.

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Російський опозиційний політик Максим Кац випустив відео, де використовує Team Spirit, як приклад дружби українців з росіянами

0

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.

Влог. Як українці під час війни в колаборації з росіянами The International вигравали

0

Російський клуб Team Spirit опублікував 40-ка хвилинне пропагандистське відео про те, як українці Miro та Yatoro під час повномасштабної війни з Росією, коли їх земляків вбивають тисячами, продовжують приємно спілкуватися, виходити на сцену, грати і вигравати Чемпіонат світу з Dota 2 разом з росіянами, гордо несучи на грудях рекламу забороненого в Україні російського букмекера 1xbet.