Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Cloud9 выиграла североамериканскую квалификацию и заняли последний слот на DreamHack Open Leipzig 2020.

1575551165.7467

Cloud9 стала сильнейшей в квалификации на DreamHack Open Leipzig 2020 для Северной Америки и прошла на LAN-финал. На протяжении отборочных она обыграла Triumph, Complexity и eUnited не проиграв ни одной карты.

Сетка плей-офф:

Screenshot at Jan 13 07-10-42

Dreamhack Open Leipzig 2019 пройдет в период с 24 по 26 января в Германии, Лейпциге. 8 коллективов сразятся за общий призовой фонд в размере $100,000 и слот на DreamHack Masters Jönköping 2020.

Список участников DreamHack Open Leipzig 2020:

  • Virtus.pro
  •  North
  •  Renegades
  •  Sprout
  •  BIG
  • MAD Lions
  • Heroic
  • Cloud9

Источник

Материалы по теме

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

На PGL Major Copenhagen 2024 відбулася деросіянізація. Результати перших чвертьфіналів Чемпіонату світу з CS2

Деросіянізацією першого Чемпіоту світу з CS2 завершився цей четвер. Дві російські команди, одну з яких чимало експертів вбачали чемпіонами турніру, відправилися пакувати валізи.

NAVI були розгромлені своїм колишнім складом і зіграють вирішальний матч проти paiN

0

Європейські NAVI програли “російським NAVI”, причому поразка виявилася болючою і розгромною. В матчі за вихід в Play-off PGL Major Copenhagen 2024 NAVI не змогли впоратися зі своїм колишнім складом, який грає під тегом Cloud9, проте по фото видно, що між гравцями залишаються напрочуд теплі стосунки.