Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы StarSeries i-League Season 6 выдали шесть инвайтов на свой турнир. К списку участников LAN-финала присоединились Gambit Esports, HellRaisers, Fnatic, Ninjas in Pyjamas, Renegades и North.

600px-ANGE1_at_StarLadder_i-League_StarSeries_S4

Организаторы StarSeries i-League Season 6 внесли правки в регламент турнира и отдали слоты, ранее предназначающиеся для инвайтов, участникам отборочных для Европы — The Imperial, Sprout и OpTic Gaming, а для Северной Америки — compLexity Gaming. Ещё шесть команд в лице Gambit Esports, HellRaisers, Fnatic, Ninjas in Pyjamas, Renegades и North получили прямые инвайты. Ещё два коллектива получат приглашения, а оставшийся дуэт определится на азиатских отборочных.

Текущий список участников StarSeries i-League Season 6:

Gambit Esports  HellRaisers  Fnatic
 North  Renegades  Ninjas in Pyjamas
 Fragsters  The Imperial  NRG Esports
 OpTic Gaming  Sprout  compLexity Gaming

Финальная часть турнира пройдет с 7 по 14 октября в “Киев Киберспорт Арене2. Призовой фонд, традиционно, составит $300,000.

Источник

Материалы по теме

Потягнуло на батьківщину – колишні HellRaisers перейшли під крило російського проекту 9 Pandas

0

Колишній клуб HellRaisers оголосив про перехід під російський тег 9 Pandas. Хоча після відмови від українського тегу HR ходило багато чуток, що команда створить свій клуб, цього не сталося.

Російський клуб, який використовував назву HellRaisers, нарешті відмовився від використання історичної української назви

Так звана команда HellRaisers, яка повністю складається із росіян і використовувала історичний український тег через те, що їм це дозволив офіційний власник ТМ HellRaisers, повідомила, що нарешті відмовляється від назви HR.

HellRaisers повідомили про підписання Романа RAMZES666 Кушнарьова

0

HellRaisers оголосила про підписання до команди російського гравця Романа RAMZES666 Кушнарьова.  Таким чином колишня головна зірка VP возз’єдналася зі своїм капітаном по VP, а потім і по NAVI Олексієм Березіним.

Зеленський ввів санкції проти 287 компаній. У список потрапили Weplay, Parimatch та інші компанії, відомі в українському кіберспорті

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.