Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

OpTic сообщили, что Николай niko Кристенсен сыграет за OpTic на квалификации StarSeries i-League Season 6. В составе он займет место Кристиана k0nfig Винеке, который находится в отпуске.

1526515657.0576

Вчера, 31 июля, игрок OpTic Gaming — Кристиан k0nfig Винеке — сообщил в своем Твиттере, что пропустит европейскую квалификацию StarSeries i-League Season 6 из-за отпуска, который он запланировал до того, как организаторы объявили даты отборочных. Он также рассказал, что тиммейты найдут ему “невероятную замену”.

Теперь же стало известно, что временной заменой OpTic станет талант из другой датской команды Heroic — Николай niko Кристенсен. Датчане получили инвайт сразу в четвертьфинал квалификации, где сыграют с победителем пары forZe/EURONICS Gaming. Если они победят, то им предстоит встретится в следующем туре с The Imperial или Space Soldiers.

Состав OpTic  на квалификацию StarSeries i-League Season 6:

  • Рене cajunb Борг
  • Никлас Gade Гейд
  • Марко Snappi Пфейффер
  • Джейкоб JUGI Хансен
  • Николай niko Кристенсен (стендин)

Источник

Материалы по теме

NiKo, Zyw0o та Magisk висловилися щодо відміни партнерських ліг з 2025 року

0

Портал Pley.gg дізнався думку зірок CS щодо скасування франшизних ліг, яке має відбутися з 2025 року. Завдяки партнерським угодам ESL та BLAST клуби-партнери заробляли сотні тисяч і навіть мільйони доларів, що робило їх бізнес CS стабільним і убезпеченим від ризиків.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: NIKO – №2

0

Виняткові показники NiKo на найбільших змаганнях і в матчах проти найкращих команд свідчать про те, що він гідно займає високе місце в рейтингу ТОР-20 найкращих гравців року за версією HLTV.

Zyw0o вдвічи обійшов s1mple у голосуванні за звання найкращого гравця на думку уболівальників

0

HLTV проводять опитування, кого читачі вважають головною зіркою Counter-Strike. До списку потрапили лише чотири гравці, які є безумовними лідерами збірного рейтингу, якщо рахувати всі роки існування рейтингу ТОР-20 HLTV.

NiKo залишається. Ймовірно гравець використав Falcons, щоб покращити умови контракту в G2

Нікола NiKo Ковач залишиться в G2 і не буде переходити у Falcons, про що повідомлялося раніше. На цей момент відомо, що гравець дійсно планував перейти до арабської команди, проте змінив рішення в останній момент.