Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Понедельник, по традиции HLTV.org обновляют свой рейтинг, на этот раз  Vega Squadron получили +10 позиций, а  Na`Vi со второго, переместились на третье место

Screenshot_1

Вчера подошёл к концу StarSeries & i-League Season 6,  ENCE одержали победу, но не только в “старсерии”, но и рейтинге HLTV.org. Финский коллектив получил +7 позиций и уже совсем скоро войдет в десятку лучших. В финале они обыграли  Vega Squadron, “акулы” также быстро перемещаются в рейтинге, буквально два месяца назад они были в топ-200, а сейчас в трёх шагах от топ-10. На этот раз,  Vega Squadron поднялась на 10 позиций.

gameinside2

Virtus.pro по-прежнему в шаге от вылета с топ-30. Fragsters,  LDLC,  OpTiC и  Renegades поднялись в рейтинге. Значительно понизились позиции у  G2 eSports (-7),  fnatic (-6).  

Материалы по теме

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

Колишній гравець Monte зізнався з якими проблемами він стикнувся в українському клубі

0

В інтерв’ю Astralis колишній гравець Monte і поділився своїми думками щодо того часу, що він провів в українському клубі і тих проблем, які його там спіткали.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.