Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналитик студии Maincast Дмитрий def Лемещук отмечает, что мрачный год для европейских команд продолжается. Он отметил результаты коллективов из Европы на ESL Pro League Season 14 на фоне Gambit Esports и Natus Vincere.

“Топ3 EU команды по рейтингу HLTV не выходят из группы на EPL. 2 команды, занявшие первые места в группах, Heroic и OG, вероятно будут дальше страдать из-за инфы про абьюз бага (TeSeS и niko). Мрачный год для европейской сцены на фоне NaVi и Gambit продолжается”.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: OverDrive: «SANJI покинет Virtus.pro после Мажора»

Лучшие 3 команды из Европы по рейтингу HLTV не вышли из группы на ESL Pro League Season 14, а Heroic и OG, занявшие 1-2 места в группах, “будут дальше страдать” из-за скандала с тренерским багом.

Материалы по теме

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

NAVI разом з PUMA запустили стильну та іноваційну колекцію мерчу. Здається кіберспортивна форма нарешті почала “дорослішати”

0

NAVI разом з PUMA запустили нову колекцію командної форми в якій клуб виступатиме у 2024 році. До колекції входить командна джерсі, штані і два типи жакетів – з повною блискавкою і напівблискавкою.