Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Закончился первый матч для команды Virtus.pro, в матчи против бразильцев из paiN. Игра закончилась со счетом 16:14 в пользу «медведей», а MVP этой карты стал YEKINDAR набив 1.37 рейтинга «2.0».

После матча Михаил Dosia Столяров прокомментировал, за счет чего бразильцы смогли вырвать так много раундов, что у них получалось и что им не удалось реализовать:

Они совсем примитивно играют. Либо у них тренер провалился полностью. После этой игры я думаю и тренера нет.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Team Spirit уступила FaZe Clan в первом матче на PGL Major Stockholm 2021

Дальше, бывший игрок Gambit, сказал, почему Virtus.pro могли проиграть этот матч:

Я видел то что, если бразильцы что-то придумали, какую-то тактику на раунд, то они проигрывали его. Но когда они делали что-то тупое, просто выбегали 3 ковры к примеру, то они даже эко забирали.

Напоминаем, что с 26 октября по 7 ноября проходит PGL Major Stockholm 2021 по CS:GO в LAN-формате. Это первый мейджор за более, чем два года, на котором сыграют 24 команды со всего мира за рекордный призовой фонд в размере $2.000.000. Детальнее за результатами вы можете следить в нашем специальном репортаже. 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.