Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивный клуб Natus Vincere сообщает об изменениях в составе по Dota 2 на профессиональный сезон 2018-2019. Ситуацию прокомментировал CEO организации Евгений Золотарев. + Magical, Blizzy, SoNNeiKO, Crystallize. Судьба Dendi, GeNeRaL, Lil, Velheor неизвестна.

Последнее интервью с Blizzy от Gameinside

 

Материалы по теме

Dendi купили шейхи. Легенда Доти буде транслювати нікому не цікавий турнір від Global Esports Federation

Данило Dendi Ішутін анонсував трансляцію турніру Global Esports Games 2023 на своєму каналі на Твітч, на який підписано більше мільйона глядачів. Українська легенда Dota 2 буде стрімити турнірі збірних восьми країн з 12 по 16 грудня.

Данило Dendi Ішутін дав інтерв’ю після того, як його команда здобула першу в своїй історії перемогу на турнірі

0

В мережі з’явилося цікаве інтерв’ю з Данилом Dendi Ішутіним, присвячене здобуттю першої перемоги на турнірі з Dota2. Його команда B8 кілька років йшла до цього досягнення.

Dendi виграв перший турнір в історії B8. Легендарний гравець йшов до цього з 2020 року

0

Команда Данила Dendi Ішутіна виграла перший в своїй історії турнірі з Dota 2. Історична перемога була не простою, з рахунком 3-2 команда головного Пуджа світу перемогла у фіналі European Pro League Season 14 команду Team Tickles.

Данило Dendi Ішутін вперше в історії B8 може виграти турнір з Dota 2

0

Команда Данила Dendi Ішутіна вдруге у своїй історії вийшла у фінал турніру з Dota 2. У півфіналі European Pro League Season 14 команда B8 перемогла NAVI Junior з рахунком 2-0 і тепер змагатиметься за чемпіонський титул.