Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Шведская команда  The Alliance продолжает радовать и побеждать на турнирах, на этот раз они оказались лучшими по итогам ивента Reshuffle Madness

gameinside55

Всего в турнире принимало участие 8 команд, большинство из СНГ-региона, участвовали команды  Na`Vi,  Team Empire,  Odium, EPG,  Team Spirit,  The Final Tribe,  ferzee и  The Aliance.

Шведы на пути к чемпионству обыграли Team Spirit (2:0),  Odium (2:1). В финале верхней сетке уступили  ferzee со счётом 0:2, но в гранд-финале отомстили и в сухую одолели “ферзей” – 3:0.

Общий призовой фонд турнира составил $50,000, распределение выглядит так:

  • 1 место:  The Alliance – $25,000
  • 2 место:  ferzee – $12,000
  • 3 место:  Team Empire – $8,000
  • 4 место:  Team Spirit – $5,000
  • 5-6 место:  Odium /  The Final Tribe
  • 7-8 место:  Na`Vi /  EPG

Состав  The Alliance:

–  qojqva
–  miCKe
–  Boxi
–  iNSaNiA
–  Taiga

Материалы по теме

В Dota 2 вийшло оновлення 7.36, яке вносить глобальні зміни в механіку гри

0

В Dota 2 вийшов ключовий патч за версією 7.36, який вносить в гру настільки глобальні зміни, що вони вплинуть на всі ключові аспекти МОБА від Valve.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.