Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Официальный Youtube-канал Natus Vincere по CS:GO выложил очередную хайлайт с прошедшего шоу-матча двух составов. На этот раз в центре внимания противостояние двух капитанов: Даниила Zeus Тесленко и Кирилла Boombl4 Михайлова.

Ранее этот же Youtube-канал опубликовал дуэль между двумя снайперами:  s1mple и markeloff.

Напомним, что в классической Counter-Strike 1.6 «золотой» состав Natus Vincere обыграл нынешний  со счётом 2:1 —  16:9 на Train, 7:16 на Inferno и 22:19 на Tuscan. Однако ничего не смог противопоставить в CS:GO и уступил 0:3. А лучшие моменты с шоу-матча Вы сможет найти вот здесь.

Еще больше материалов вы сможете найти, подписавшись на наш телеграм-канал!

Материалы по теме

Zeus взяв інтервв’ю у headtr1ck. Дивитися відео

Zeus взяв цікаве годинне інтерв’ю з українцем і гравцем NiP Данилом headtr1ck Валітовим. Дізнатися багато цікавого про кар’єру молодого гравця, його гру в NiP, проблеми CS та багато іншого можна у відео.

Данило Zeus Тесленко поділився враженнями від Counter-Strike 2

0

Вихід CS2 повернув до життя навіть Данила Zeus Тесленко. Чемпіон світу в CS 1.6 і CS:GO вже точно не стане чемпіоном у CS2, але записав свої думки про нову гру.

Інтерв’ю Zeus з YEKINDAR з острова Балі. Відео та текстова версія

Zeus випустив інтерв’ю зі своїм колишнім протеже YEKINDAR в якому зірка Liquid розповів про багато цікавих моментів. Пропонуємо вашій увазі все найцікавіше з інтерв’ю у текстовому вигляді.

Woro2k, s1mple, Zeus, Markeloff та інші професійні гравці та медійні особи зустрінуться в Медіалізі з CS:GO

Нова кіберспортивна організація ECO (Europe Cybersports Organisation) анонсувала Медіалігу – змагання з CS:GO у яких братимуть участь зірки українського КС та різноманітні медійні персони.