Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EA SPORTS FC, футбольна гра, яка розробляється компанією Electronic Arts і яка буде запущена в футбольному сезоні 2023-24 в якості заміни серії FIFA, матиме права на назви всіх змагань LaLiga — футбольної ліги Іспанії. 

EA SPORTS FC включатиме всі логотипи, графіку, шрифти та інші візуальні елементи LaLiga. Це партнерство охоплює перший і другий дивізіони LaLiga, LaLiga Promises, турнір ліги для молоді, і eLaLiga, кіберспортивну лігу LaLiga.

«ФК EA SPORTS прагне забезпечити найбільш автентичний і захоплюючий досвід у світовому футболі», — сказав у прес-релізі віце -президент EA SPORTS FC по бренду Девід Джексон. 

EA та LaLiga були партнерами протягом багатьох років у серії футбольних симуляторів FIFA. Однак EA завершила співпрацю з міжнародною футбольною федерацією FIFA та зараз розробляє власну франшизу під назвою EA SPORTS FC.

Очікується, що подібне партнерство буде укладено і з іншими світовими лігами без участі міжнародної федерації футболу. 

Читайте також про крутий кліп від PUBG та популярної корейської групи BLACKPINK.

Материалы по теме

Футбольний симулятор EA Sports FC вийде без російськомовних коментаторів

0

Наступна версія футбольного симулятора від EA Games вийде без російськомовних коментаторів, про це повідомив один з російських журналістів Костянтин Геніч, який брав участь в озвучуванні попередніх частин гри.

Electronic Arts закриває сервери застарілих ігор в тому числі Command & Conquer: Red Alert 3

0

Джерела повідомляють, що Electronic Arts незабаром планує повністю відключити сервери багатьох своїх ігор в тому числі таких легендарних як Command & Conquer: Red Alert 3 — гри, що стала продовженням легендарної Red Alert, яка свого часу мала величезний вплив на весь жанр RTS.

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.