Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чинний президент франції Емануель Макрон продовжив загравати з молодим електоратом прямо перед другим вирішальним туром президентських виборів у своїй країні.

Макрон вирішив вбити двох зайців і з’явився у формі в кольорах національного прапора та з символікою самої популярної кіберспортивної команди Франції. 

Раніше ми писали про те, що Макрон планує у Франції провести у 2024 році великі кіберспортивні турніри паралельно Олімпіаді. 


Коментар Gameinside: Менеджменту команди NAVI слід було б повчитися у французів патріотизму і правильним колабораціям. Аналогія напрошується сама собою. В команди Vitality теж у складі є іноземні гравці, але це не заважає команді випускати мерч у кольорах національного прапора. Колаборація з президентом прямо каже про те, як саме позиціює себе команда – вона не намагається всидіти на двох стільцях і вже точно не намагається всидіти на стільці, який належить ворогу, вона позиціює себе як справжню французьку команду, лідера кіберспорту Франції. 

Водночас NAVI жодного разу не випустила мерч в національних кольорах, та робить сумнівні колаби з німецькою BiG, в той час, як Німеччина є головним партнером агресора в Євросоюзі. 

Інколи здається, що в NAVI дехто просто не розуміє реальної ситуації в країні. Залишився десь на рівні комп’ютерних ігор та не може ніяк подорослішати.

Материалы по теме

Президент Франції звинуватив комп’ютерні ігри у масових заворушеннях, які відбуваються в країні

На тлі невщухаючих протестів у Франції, які розпочалися після вбивства поліцейським підлітка, президент країни Емануель Макрон жорстко розкритикував комп’ютерні ігри.

Президент Франції Емануель Макрон вирішив хайпонути на кіберспорті перед другим туром президентських виборів

Президент Франції Емануель Макрон перед другим туром президентських виборів вирішив позагравати з молодим електоратом геймерів та зробив гучну заяву про проведення у Франції великого кіберспортивного турніру.

Sayuw ещё не получил визу во Францию. Team Empire может выступить с заменой

0

Team Empire вылетела на MDL Disneyland® Paris Major в неполном составе. Посольство Франции еще не выдала Олегу Sayuw Каленбету визу и не вернула паспорт. Коллектив может выступить на чемпионате с заменой. «Сегодня ночью наша команда по доте вылетела в парижский Диснейленд на Major, но вылетела не в полном составе. На данный момент sayuw остается в Москве