Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Підійшла до завершення кількарічна війна Epic Games проти Apple. Судячи з усього яблучна компанія перемогла майже по всіх фронтах.

Раніше Apple звинуватили Epic в тому, що вони не хочуть ділитися відсотком з продажів у грі Fortnite і видалили популярну королівську битву з Apple Store. У відповідь Епіки подали до суду, стверджуючи, що Apple монополізує ринок, а гравці мають право самі вирішувати де і як їм купувати внутрішньоігровий контент. 

Після купи судів і апеляцій суд в черговий раз відхилив позови Epic. Ігрова компанія програла по всіх фронтах крім одного — Apple більше не може перешкоджати людям переходити на інші веб-сайти для покупок. 

Наразі невідомо, чи повернеться Fortnite в Apple Store. В цьому зацікавлена Epic, проте ніхто не зможе завадити Apple піти на принцип і не повертати гру на свою платформу дистрибуції. 

Читайте також:  Інтерв’ю з Бенсом Банкі — дворазовим Чемпіоном Світу з симрейсингу eSports WTCR

Материалы по теме

Організатори Чемпіонату Світу з Fortnite дискваліфікували російських гравців через війну в Україні

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Польський дует виграв престижний турнір з Fortnite в рамках фестивалю Gamers8

0

В Саудівській Аравії завершився великий фестиваль з Fortnite 2х2, на якому розігрувався призовий фонд у розмірі 2 мільйона доларів. Перемогу на турнірі святкував польський дует, який випередив суперників зі значним відривом.

Fortnite стала десятою дисципліною кіберспортивної Олімпіади Olympic Esports Series 2023

Всесвітньо відома кіберспортивна дисципліна Fortnite інтегрувалася в Олімпійський рух незвичним способом. Олімпійці з осторогою ставляться до традиційних видів кіберспорту, де гравці на право та наліво вбивають один одного, тому стрілялки покищо далекі від прийняття в олімпійську сім’ю.