Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

Консультативна рада виконуватиме ключову роль, надаючи експертні поради головному виконавчому директору ESIC з низки важливих галузевих питань. Головне, що до ради увійшли два топменеджери двох провідних кіберспортивних операторів ESL та BLAST, а це означає, що тепер буде дуже складно звинувачувати ESIC у відсутності експертизи і некомпетентності.

Попри всю критику ESIC і раніше визнавалася, як регулюючий орган як Valve, так і всіма провідними турнірними організаторами. Наразі організація підсилила свій статус головного арбітра в кіберспорті. 

До правління ради увійшли: 

  • Девід Нейчел, старший віце-президент із зв’язків із громадськістю та міжнародних зв’язків ESL FACEIT Group (EFG). Він має більш ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи в індустрії відеоігор, включаючи важливі ролі в Activision-Blizzard та Electronic Arts. Глибокий вплив Девіда на міжнародні та громадські ініціативи робить його безцінним доповненням до правління. 
  • Роббі Дуек, генеральний директор BLAST, також приєднався до Консультативної ради, принісши багатий досвід роботи в Google і Disney. Роббі відзначають за його стратегічне лідерство та його важливу роль у піднесенні кіберспорту до важливої ​​глобальної платформи розваг. 

«І Девід, і Роббі мають надзвичайну глибину знань і пристрасть до просування кіберспорту», ​​— сказав Стівен Ханна, генеральний директор ESIC. «Їхній досвід матиме вирішальне значення, коли ми орієнтуємося в еволюцію кіберспорту та прагнемо підтримувати єдність, на яку очікує та заслуговує наша галузь». 

Роббі Дуек, генеральний директор BLAST, сказав: «Для мене велика честь отримати можливість підтримати Global Esports Industry Advisory Board та ESIC у їхніх прагненнях створити найкраще та найсправедливіше середовище для гравців, команд і вболівальників». 

Девід Нейхель, старший віце-президент із зв’язків із громадськістю та міжнародних зв’язків ESL FACEIT Group (EFG), також прокоментував: «Для мене справжня честь приєднатися до Консультативної ради глобальної індустрії кіберспорту та підтримати успішний шлях ESIC. Чесна гра та чесність є основою кіберспорту. Ми завдячуємо цим гравцям і вболівальникам». 

Материалы по теме

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

ESL в колаборації з Valve випустить офіційний мерч Counter-Strike

0

ESL повідомили, що в серпні 2024 року вийде серія офіційного мерчу Counter-Strike в колаборації з розробником гри Valve. Наразі невідомо, що саме буде входити в колекцію і які ціни варто очікувати.

ESL оголосили учасників EPL S20. Серед них немає Monte

0

ESL оголосили список команд, які гратимуть в 20-му ювілейному сезоні ESL Pro League. Нажаль і тут команда Monte втратила слот і пропустить найпрестижнішу лігу планети.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.