Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

Консультативна рада виконуватиме ключову роль, надаючи експертні поради головному виконавчому директору ESIC з низки важливих галузевих питань. Головне, що до ради увійшли два топменеджери двох провідних кіберспортивних операторів ESL та BLAST, а це означає, що тепер буде дуже складно звинувачувати ESIC у відсутності експертизи і некомпетентності.

Попри всю критику ESIC і раніше визнавалася, як регулюючий орган як Valve, так і всіма провідними турнірними організаторами. Наразі організація підсилила свій статус головного арбітра в кіберспорті. 

До правління ради увійшли: 

  • Девід Нейчел, старший віце-президент із зв’язків із громадськістю та міжнародних зв’язків ESL FACEIT Group (EFG). Він має більш ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи в індустрії відеоігор, включаючи важливі ролі в Activision-Blizzard та Electronic Arts. Глибокий вплив Девіда на міжнародні та громадські ініціативи робить його безцінним доповненням до правління. 
  • Роббі Дуек, генеральний директор BLAST, також приєднався до Консультативної ради, принісши багатий досвід роботи в Google і Disney. Роббі відзначають за його стратегічне лідерство та його важливу роль у піднесенні кіберспорту до важливої ​​глобальної платформи розваг. 

«І Девід, і Роббі мають надзвичайну глибину знань і пристрасть до просування кіберспорту», ​​— сказав Стівен Ханна, генеральний директор ESIC. «Їхній досвід матиме вирішальне значення, коли ми орієнтуємося в еволюцію кіберспорту та прагнемо підтримувати єдність, на яку очікує та заслуговує наша галузь». 

Роббі Дуек, генеральний директор BLAST, сказав: «Для мене велика честь отримати можливість підтримати Global Esports Industry Advisory Board та ESIC у їхніх прагненнях створити найкраще та найсправедливіше середовище для гравців, команд і вболівальників». 

Девід Нейхель, старший віце-президент із зв’язків із громадськістю та міжнародних зв’язків ESL FACEIT Group (EFG), також прокоментував: «Для мене справжня честь приєднатися до Консультативної ради глобальної індустрії кіберспорту та підтримати успішний шлях ESIC. Чесна гра та чесність є основою кіберспорту. Ми завдячуємо цим гравцям і вболівальникам». 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.