Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC, яку визнають Valve і всі великі турнірні оператори, оголосила про створення Академії FairPlay.

Як кажуть в ESIC – це буде “іноваційна онлайн-платформа для навчання, спрямована на виховання чесності та етичних практик за допомогою доступних освітніх ресурсів”.

На платформі буде розміщено матеріали і посібники, спрямованих на те, щоб надати гравцям, тренерам, організаторам та вболівальникам, знання та ідеї, необхідні для сприяння чесній, прозорій та конкурентоспроможній індустрії кіберспорту.

Перший підручник ESIC Anti-Corruption Tutorial, мав бути запущений 17 квітня 2024 року, проте він все ще не вийшов. Посібник розроблений, щоб протистояти викликам корупції, підручник заглиблюється в деталі договірних матчів та шахрайства зі ставками. 

Цікаво, що партнером розробки є відома БК, що має ліцензію в Україні і розробляла подібну методологію у 2021 році разом з Українською професійною кіберспортивною асоціацією.

Детальніше про Академію FairPlay на офіційній сторінці.

Материалы по теме

Міжнародний олімпійський комітет і Комісія доброчесності в кіберспорті (ESIC) оголосили про історичну співпрацю

Комісія з доброчесності в кіберспорті (ESIC) і Міжнародний олімпійський комітет (МОК), зокрема Відділ олімпійського руху МОК із запобігання маніпуляціям змаганнями (OM Unit PMC), оголосили про співпрацю. Організації обмінюватимуться інформацією і досвідом для боротьби з корупцією та іншими порушеннями в кіберспорті. 

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESIC дискваліфікували російського гравця Forze, який заробив на договірних матчах сотні тисяч доларів

Комісія з доброчинності в кіберспорті ESIC забанила на два роки професійного російського гравця команди Forze Ерхана «Gokushima» Багинанова. За рядом джерел 23-річний росіянин був замішаним у кількох десятках договірних матчів, на яких, за різними оцінками заробив від 100 до 400 тисяч доларів США.