Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Австралії не часто відбуваються турніри з CS:GO, проте один точно відбудеться у 2023 році. Про це повідомив найбільший турнірний оператор ESL.

Компанія проведе ESL Challenger у Мельбурні 28 квітня. Турнір стане 52-м у серії ESL Challenger і першим, який відбудеться у 2023 році. Як і ESL Melbourne 2022, подія матиме призовий фонд у 100 000 доларів США, також переможці отримають місце у 18 сезоні ESL Pro League Conference.

ESL Challenger — це серія змагання, в якій беруть участь команди другого ешелону. Завдяки таким турнірам вони мають можливість проявити себе на великій сцені, а також поборотися за місце в ESL Pro League — найбільшій регулярній лізі з CS:GO.

Цього року на ESL Melbourne до фіналу вийшли дві бразильські команди: Imperial Esports та paiN Gaming, перемогли в турнірі останні. 

В заході візьмуть участь вісім команд, чотири з яких будуть запрошені через ESL World Ranking. Інші чотири команди пройдуть через кваліфікації онлайн.

Читайте також: IEM Rio Major 2022 став самим непередбачуваним з 2019 року, а можливо і за весь час існування CS:GO

Материалы по теме

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.

Heroic несподівано вийшли з Луврської угоди і перестали бути партнерами ESL, але збережуть слоти на IEM Chengdu 2024 та EPL

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.

Новий The International від арабів – Esports World Cup стає головним турніром року з Dota 2

Esports World Cup з Dota 2 стає головним турніром року в дисципліні, заміняючи The International. Ще під час  TI 2023 стало зрозумілим, що Valve вже не цікаво займатися кіберспортом Доти і вони передають важелі керування ESL. З анонсом Доти на EWC 2024 ця думка отримала підтвердження.