Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL проведе 40 турнірів у 2023 році. Всі вони будуть входити в ESL Pro Tour і будуть охоплювати всі рівні від рівня претендентів, до найвищого рівня, куди входять турніри в Катовіце та Кельні.

Рік розпочнеться з IEM Katowice. Турнір пройде в Польщі з 31 січня по 12 лютого, а IEM Cologne – з 25 липня по 6 серпня в Німеччині. Ці два турніри матимуть призовий фонд по 1 мільйону доларів кожен.

Наступний рівень EPT — це події EPT Masters. ESL FACEIT Group планує організувати п’ять подій цього рівня: ESL Pro League 17 відбудеться на Мальті з 21 лютого по 2 квітня, IEM Spring відбудеться з 17 по 23 квітня, IEM Dallas відбудеться з 29 травня по 4 червня, ESL Pro League 18 знову буде проходити на Мальті з 15 серпня по 24 вересня, а IEM Fall відбудеться з 16 по 22 жовтня.

Останнім рівнем стане EPT Challengers, який спрямований на розвиток молодих команд та регіонів. У 2023 році відбудеться чотири сезони ESL Challenger League, які триватимуть усі 12 місяців, а також чотири турніри ESL Challenger: ESL Challenger 52 (28–30 квітня), ESL Challenger Hannover (9–11 червня), ESL Challenger Jönköping (з 24 по 26 листопада) і ESL Challenger Atlanta (з 15 по 17 грудня).

Пізніше ESL оголосять дати ряду інших турнірів, а також подробиці жіночого турніру ESL Impact.

Читайте також: Шахраї, які мають ловити шахраїв або правда про компанію ESIC

Материалы по теме

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

ESL в колаборації з Valve випустить офіційний мерч Counter-Strike

0

ESL повідомили, що в серпні 2024 року вийде серія офіційного мерчу Counter-Strike в колаборації з розробником гри Valve. Наразі невідомо, що саме буде входити в колекцію і які ціни варто очікувати.

ESL оголосили учасників EPL S20. Серед них немає Monte

0

ESL оголосили список команд, які гратимуть в 20-му ювілейному сезоні ESL Pro League. Нажаль і тут команда Monte втратила слот і пропустить найпрестижнішу лігу планети.

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.