Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Турецький клуб Eternal Fire звільнив двох гравців своєї академії після того, як вони отримали дворічні бани не платформі FaceIT за використання багу, який дозволяв через консольну команду зробити стіни прозорими, тобто фактично включав волхак прямо з гри без використання окремого програмного забезпечення. 

Після того, як інформація про баг стала загальнодоступною FaceIT вирахували всіх гравців, які його використовували, граючи на платформі, серед них опинилися і два професійні гравці Depact і Cyber.

Клуб не довго розмірковува, як діяти і просто позбувся читерів.

Depact і Cyber, гравці нашого академічного проекту, продемонстрували непрофесійну поведінку, використовуючи в грі код консолі, який дозволяє обманювати в CS2 під час матчу FACEIT, зіграного вчора. Ми хочемо повідомити громадськість, що ми розірвали зв’язки та припинили наші контракти з гравцями, які, ми впевненi, уникатимуть будь-якої ситуацiї, яка може негативно позначитися на грi, таких як обман.

 

Материалы по теме

Eternal Fire виграли перший великий трофей в історії клубу

0

Турецький клуб Eternal Fire став переможцем турніру CCT Season 1 Global Finals. Ця перемога стала найбільшою в історії команди, заснованої у 2021 році.

FaceIT додали у FLP 13-ти річного вундеркінда. Це новий історичний рекорд

0

Змагальна платформа FaceIT додала 13 річного бразильського гравця gtw в елітний дивізіон FPL. Це новий рекорд найменшого віку, який платформа підкреслила відповідною картинкою з мультика Бейбі Бос.

NAVI переграли Eternal Fire і вийшли в півфінал першого Чемпіоната світу з Counter-Strike 2

0

Попри прогнози багатьох аналітиків у чвертьфіналі PGL Major Copenhagen 2024 NAVI розгромили Eternal Fire. Перша карта протистояння завершилася в додатковий час, проте такий щільний рахунок був результатом камбеку турків з рахунку 3-9 за першу сторону.