Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний американський клуб Evil Geniuses планує розпустити свій склад з CS, про це повідомляє портал Dust2.us

Цього тижня з’явилася інформація про скорочення працівників компанії, а першого листопада команда попрощалася зі своїм складом з Dota 2. 

На початку цього року Evil Geniuses мали до чотирьох складів у Counter-Strike, причому EG Black і EG White були частиною амбітного проекту Blueprint, який був доповненням основної команди, також клуб мав жіночу команду EG Gold. EG White було розпущено у квітні, а більшу частину EG Black перевели до основного складу, причому більшу частину основного складу звільнили.

Свого часу EG повернулися у CS:GO, підписавши успішний склад NRG, який вийшов до півфіналу Starladder Berlin Major. Під час ковідної ери команда показувала гарні результати і навіть очолила рейтинг найкращих команд світу у середині 2020 року, проте після повернення турнірів до лан-формату результати почали погіршуватися і EG впали в рейтингах. 

Намагаючись сповільнити падіння, клуб пішов на експеримент, створивши команду з трьох складів, які мали міксуватися, конкурувати та доповнювати один одного, як це відбувається в традиційних видах спорту. Результати показали, що експеримент повністю провалився. Наразі команда має всі шанси залишитися без підрозділу з найпопулярнішого командного шутера.

Материалы по теме

Колишній тренер Evil Geniuses Джозеф “Muenster” Ліма створив посібник для тренерів кіберспортивних команд

Колишній тренер Evil Geniuses Джозеф “Muenster” Ліма опублікував потужний навчальний посібник по тренерству в Counter-Strike.

Evil Geniuses виграли суд проти SumaiL, який тривав понад два роки

0

Після більш ніж двох років судових позовів суд присяжних ухвалив рішення на користь Evil Geniuses проти їхнього колишнього гравця Сумайла SumaiL Хасана за всіма пунктами.

Кінець легенди! Evil Geniuses повідомили про вихід з Counter-Strike через понад 20 років перебування в дисципліні

Легендарний північно-американський клуб Evil Geniuses офіційно повідомив про те, що йде з Counter-Strike. Клуб було створено ще у 1999 році, а у 2001 році з’явився перший склад з Counter-Strike.

Evil Geniuses розпустив свій жіночий склад з CS2

0

Американський клуб Evil Geniuses закрив ще один склад, цього разу під ніж потрапив жіночий склад з CS2. Про новину повідомила одна з гравчинь команди. Також вона зазначила, що планує залишити професійну сцену і зосередитися на навчанні.