Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Північноамериканська кіберспортивна організація FaZe Clan звільнила близько 20% співробітників, тобто близько 120 працівників, враховуючи, що в компанії, згідно зі звітом працювало 600 співробітників. В клубі звільнення пояснили складною економічною ситуацією і браком капіталу.

Згідно з повідомленням Business Insider голова компанії зазначив, що виходячи на біржу в клубі розраховували залучити набагато більші інвестиції і найняли більше співробітників ніж треба. 

«Це скорочення та посилення фінансової дисципліни разом із зростанням нашого доходу допоможуть нам швидше стати прибутковими, будуючи основу для довгострокового успіху FaZe Clan. Оскільки ми починаємо 2023 рік із більш оптимізованою та спритною організацією, ми зосереджуємося на основних аспектах того, що робить FaZe, тому, що дозволило бренду та бізнесу розвиватися неймовірними темпами в останні п’ять років», – йдеться у заяві Трінка.

Нагадаємо, що після виходу на біржу у 2022 році акції клубу постійно падали, за кілька місяців їх ціна знизилася зі стартових 20 доларів США до 72 центів. Цей процес не зупиняється і нещодавно Forbes передрік клубу швидке банкрутство, якщо він не зможе залучити додаткові інвестиції.

Читайте також: FAZECLAN LO$E$ — Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

GameSquare купила FaZe Clan, звільнила директора і повертає до управління клубом засновників Benks, Temperrr та Apex

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп – переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.