Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Саппорт J.Storm Клинтон Fear Лумиз рассказал о смене роли, уходе Resolut1on и почему не хочет быть тренером.

Материалы по теме

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

Вихованець NAVI українець Радіон fear Смик зібрав новий склад з основою із російських гравців

0

Колишній гравець NAVI Junior українець Радіон fear Смик після провалу його команди на кваліфікаціях на RMR до Мейджора в Копенгагені швидко перефарбувався в колаборанти, зібравши новий склад, який складається переважно з росіян.

Росіянин змінив свій прапор на український, щоб команді на HLTV поставили український прапор замість російського

0

Черговий скандал про співпрацю українців з росіянами. Хоча в CS:GO ситуація дещо краща, ніж в Dota 2, все ще купа українців вважає абсолютно нормальним грати в одній команді з росіянами. В цікаву ситуацію потрапила команда колишнього випускника академії NAVI гравця з нікнеймом fear.

Им нужно дать шанс! Шестерка самых “вкусных” свободных агентов по Dota 2 в этом межсезонье

Конец года – это время решафлов. Каждый год после самого крупного турнира по CS:GO и Dota 2 начинают происходить перемены в командах. Кто-то один становиться свободным агентом, а кто-то делает дизбанд всей команды. Сегодня мы поговорим о самых известных и потенциально сильных свободных агентов в дисциплине Dota 2.