Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація кіберспорту України UESF презентувала нову форму, в якій кіберспортсмени виступатимуть на Чемпіонаті світу IESF та інших змаганнях.

Форма має концептуальний вигляд, бо на ній нанесені імена героїв, яки захищають Україну чи загинули на війні, виборюючи свободу. Вперше форму буде використано на Чемпіонаті світу в місті Яси, який відбудеться на початку осені. 

Презентуємо вам нову форму збірної України з кіберспорту, в якій вона захищатиме честь країни на чемпіонаті світу по версії IESF та інших міжнародних змаганнях.

На фоні нанесено імена та прізвища Героїв України, які захищають нашу країну чи поклали своє життя на її захист. 

Ми безмежно вдячні їм та всім воїнам, які боронять Україну від окупантів, та будемо з гордістю та честю носити цю форму, виступаючи на міжнародній спортивній арені та показуючи всьому світу незламність нашої нації!

Дякуємо за допомогу у створенні Дмитру Bamb1ni Кузьменко!

Слава Україні!

Материалы по теме

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Чотири гравці з Росії змінили триколор на прапор Бахрейну і представляють цю країну на Чемпіонаті світу IESF

0

Чотири росіянина виступають на IESF World Esports Championship 2024: Asia and Oceania Qualifier за збірну… Бахрейна.

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.