Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды  Sparx eSports Андрей Foggy Корень вышел в WGL 2020 Summer – Grand Finals в дисциплине   Warcraft III: Reforged.

Игрок квалифицировался на турнир через западные отборочные, заняв на них второе место, проиграв только Даниэлю XlorD Спенсту из команды Mousesports. Отборочные проходили с 13 по 14 июля.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Я несколько раз могла вообще уйти из Virtus.Pro». Большая беседа с Mrs. Marple о красоте, хейтерах и тех, кто отказывал ей в интервью.

WGL 2020 Summer – Grand Finals пройдет с 12 по 17 июля 2020 года. Шестнадцать игроков сразятся за призовой фонд в размере 500 тысяч китайских юаней. Это около 70 тысяч долларов США.

 

 

Материалы по теме

Українець Foggy посів третє місце на міжнародному LAN-турнірі з Warcraft III, а у фіналі грали Moon та Happy

У Дортмунді завершився LAN-турнір по, здавалося б давно мертвій дисципліні Warcraft III. На чемпіонаті, як в старі добрі часи, розігрувалося 10 тисяч доларів США, а трансляція наче повертала нас на 10-15 років у минуле. Здається, що Warcraft III не помер, а опинився в якійсь петлі, де час зупинився і нічого не змінюється.

Фінали турніру Ukrainian WC3 відбудуться в п’ятницю та суботу. Трансляція турніру

0

Дійшла до завершення серія турнірів Ukrainian WC3 з Warcraft III, зроблена спеціально для українських гравців. За результатами шести турнірів гравці набирали очки, щоб вийти до фінальної частини, де зіграють найкращі.

Foggy проводить регулярні турніри по Warcraft III. Реєструйтеся на черговий турнір з легендарної гри

Завдяки ентузіастам легендарної гри Warcraft III, зокрема Foggy, у всіх фанатів є можливість випробувати себе в ролі учасника турніру Ukrainian WC3 №5 та згадати старі часи, коли WC3 була найпопулярнішою грою в Україні.

Happy стал чемпионом Европы на DreamHack Warcraft III Open 2020

29-летний россиянин Дмитрий Happy Костин стал чемпионом Европы на турнире DreamHack Warcraft III Open – 2020.