Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Dignitas в своем блоге YouTube сообщили о кардинальных перестановках в составе по CS:GO. В команде изменился тренер и капитан.

Робин Fifflaren Йоханссон, чтобы сохранить здоровье, покинул пост тренера и занял должность вице-президентом киберспоритвного направления. Его место занял Халвор vENdetta⁠ Гулестол, который до этого выполнял роль аналитика.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Второй тренер и аналитический психолог покинули Virtus.pro

Также клуб назначил Адам friberg Фриберг новым капитаном состава. Во главе со шведом клуб планирует найти замену переведенным в запас Кристоферу GeT_RiGhT Алесунду и Ричарду Xizt Ландстрёму.

Состав Dignitas:

Патрик f0rest Линдберг
Адам friberg Фриберг
Хокон Hallzerk Фьярли
Халвор vENdetta⁠ Гулестол (тренер)

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.