Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Повним тріумфом місцевих команд завершився Global Esports Tour Rio 2024. Турнір, відмічений підозрами в корупції і чисельними технічними проблемами завершився тотальною перевагою бразильських команд на рідній землі.

У фінальному матчі paiN Gaming, які потрапили на турнір заміною в останній момент, програючи 0-1 змогли виграти у фаворитів Imperial Esports і заробити 100 тисяч доларів. Фінальний матч не викликав інтересу у світової спільноти і не потрапив до топу матчів за переглядами. 

Загалом чемпіонат виявився мало цікавим для світу, на піку за ним спостерігало лише 157 тисяч глядачів. 

Материалы по теме

Monte з тріском вилетіли з Global Esports Tour Rio 2024

Український клуб Monte з тріском провалився на Global Esports Tour Rio 2024, команда, яка ще пів року тому обігрувала грандів і боролася за титул на Мейджорі, сьогодні посіла останнє місце на другорядному турнірі, де серед учасників немає жодної команди з першої десятки світового рейтингу.

Global Esports Tour Rio 2024 ймовірно став турніром з розпилу державного бюджету Бразилії. Портал Dust2 провів розслідування

Портал Dust2 Brazil опублікував цікаве розслідування щодо турніру Global Esports Tour (GET) Rio 2024, який саме зараз проходить в Бразилії.

Студія WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Global Esports Tour Rio 2024. Працюватимуть справжні ленегди!

Студія WePlay після тривалої перерви повернеться до трансляцій кіберспорту, принаймні на один турнір Global Esports Tour Rio 2024. WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Олександра Петрика, яка буде проходити на його каналах на Youtube і Twitch.