Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Північноамериканська кіберспортивна організація Golden Guardians оголосила про створення кіберспортивного комплексу площею 10 700 квадратних футів у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія.

Заклад, який включає творчу студію та навчальний центр, планується відкрити восени 2022 року.

Golden Guardians — кіберспортивний філіал команди НБА Golden State Warriors. Було оголошено, що на об’єкті будуть розміщені офіси кіберспортивного бізнесу Warriors.

Згідно з оголошенням, навчальний центр Golden Guardians буде доступний для спортсменів в League of Legends, Super Smash Bros. Melee і World of Warcraft. Ці гравці матимуть доступ до тренувальної кімнати, кінозали, кімнати відпочинку гравців, офісу та кухні. 

Хантер Лі, керівник відділу кіберспорту Golden State Warriors, прокоментував: «Наш новий кіберспортивний комплекс матиме значний позитивний вплив на розвиток наших кіберспортсменів.

«Інвестиції в сучасну штаб-квартиру в Лос-Анджелесі говорять про довгострокову відданість Warriors розвитку кіберспорту та підтримці наших гравців усіма можливими способами. Я не можу дочекатися завершення будівництва та надати всі ці можливості нашій команді».

Творча студія закладу буде обладнана знімальним майданчиком, зеленим екраном та монтажними майданчиками. Зокрема, заклад розташований у Плайя-Віста, Лос-Анджелес.

Golden Guardians стали черговими в довгому списку кіберспортивних організацій, які нещодавно оголосили або представили нові кіберспортивні об’єкти. Сюди входять такі організації як EXCEL ESPORTS і Guild Esports, а також Monumental Sports & Entertainment, які розробляють майданчик для Team Liquid, Wizards District Gaming і Caps Gaming.

Читайте також про капсульну колекцію одягу другої відомої команди FaZe Clan с студією Disney.

Материалы по теме

Американська ліга з LoL скорочується до 8 команд через вихід EG та GG. Ходять чутки, що Evil Geniuses взагалі залишать кіберспорт

Навіть у фантастично популярній Лізі Легенд не все так гладко. Одразу дві команди вирішили залишити американську лігу LCS, причому вони не продають свої слоти чи передають комусь іншому, вони залишають лігу, причому так несподівано, що Riot змушені скоротити кількість команд з 10 до 8.