Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб HellRaisers повідомив, що його гравці в дисципліні CS:GO офіційно стали вільними агентами. Ще на початку війни HR казали, що тимчасово призупиняють свою роботу.

Вперше за багато років клуб зібрав команду з талановитих українських гравців, але вони нажаль так і не встигли себе розкрити до початку війни Росії проти України. Сподіваємось склад команди збережеться та повернеться під українські прапори після закінчення війни.

Склад команди виглядав наступним чином:

🇺🇦⁠Templ
🇺🇦⁠7oX1C
🇺🇦⁠alex666⁠
🇺🇦⁠w0nderful⁠
🇺🇦⁠OWNER⁠
🇷🇺⁠liTTle⁠ (тренер)

Офіційне звернення клубу:

Материалы по теме

Колишній гравець pro100 доповнив склад української команди EC Kyiv

0

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

«Ще один проект для монетизації» — колишній СЕО HellRaisers Олексій Слабухін випустив статтю, де розкритикував командні бандли в Dota 2

Колишній директор HellRaisers проаналізував командні бандли в Dota 2, що вийшли днями. На думку експерта, за останні роки Dota 2 перетворилася з головного конкурента LoL на «ще один проект для монетизації».

Колишній директор HellRaisers дав оцінку останнім решафлам на про сцені Dota 2 та повідомив, що ринок доти вмирає

0

Олексій Слабухін, колись очолювавший HellRaisers дав свою оцінку решафлам на про сцені Dota 2. На його думку сцена Доти поступово вмирає, старі гравці тримаються один одного і просто перемішуються, а сильних трансферів з претензією на перемогу на The International не має.