Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HLTV прибрали із розділу регіональних рейтингів такий регіон, як CIS або так званий СНД. Багато років поспіль Україну та інші країни колишнього Радянського Союзу відносили саме до цього регіону, не зважаючи на протести українців. Відтепер Україна та інші країни так званого CIS належать до регіону Європи.

Загалом в розділі регіональних рейтингів представлено лише 19 країн світу, 13 з яких належать до Європи. Багато країн не представлені в рейтингу через те, що їх представляє занадто мало команд. 

В українському рейтингу зараз знаходиться сім клубів. Перше та останнє місця займають NAVI з їх основним та академічним складами. 

Читайте також: На П’ятому каналі вийшов сюжет про братів Швець — колишніх кіберспортсменів, які стали волонтерами

Материалы по теме

Оновився рейтинг HLTV. Monte майже наздогнали NAVI

0

Оновився рейтинг найкращих команд світу з CS:GO за версією HLTV. Неймовірний ривок зробили MOUZ. Після свого видатного перфомансу в груповій стадії EPL команда злетіла одразу на 21 сходинку вверх.

NAVI стрімко злетіли в рейтингу HLTV і майже наздогнали Monte

0

Оновився рейтинг HLTV і в ньому повною мірою знайшов відображення гарний виступ оновленого складу NAVI на BLAST. Чорно-жовті стрімко скакнули вверх, здолавши за раз аж 15 сходинок.

NAVI посіли найнижче місце у світовому рейтингу за всю історію команди

0

Після двох зіграних матчів на BLAST портал HLTV додав оновлений європейський склад NAVI і він опинився аж на 30-му місці у світовому рейтингу.

NAVI виключили з рейтингу HLTV, а Monte вперше стали командою №1 в Україні

NAVI виключили зі світового рейтингу HLTV, завдяки чому ряд команд, в тому числі Monte, піднялися вище. Більш того тепер NAVI за своїм складом не є українською командою і її виключили з рейтингу українських колективів.