Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Абай Hobbit Хасенов не стал долго прохлаждаться на скамье запасных — уже 22 августа он сыграет за Gambit Youngsters на Eden Arena: Malta Vibes – Week 8.

Абай стал членом команды 29-го июля, покинув перед этим Winstrike. На Malta Vibes он заменит Антона supra Чернобая. В подобном составе они попытаются победить на еще одной, третьей неделе Matla Vibes.

Gambit Youngsters попали в группу D к forZe, PACT и Izako Boars. Открывающий матч они сыграют против поляков из PACT.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Мирись,мирись и больше не дерись. ZoneR вновь стал тренером Hard Legion

На восьмой неделе Malta Vibes выступят и другие СНГ-коллективы помимо Gambit Youngsters и forZe. Среди них за $25 тыс. и оплачиваемый буткемп на Мальте сразятся: CR4ZY, ESPADA, K23, NAVI Junior, Team Spirit и Winstrike.

Материалы по теме

sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Ряд інсайдерів та ЗМІ повідомляють, що Natus Vincere не планує залишати у складі Віктора sdy Оруджева і прибере гравця після закінчення цьогорічного сезону.

Контрольна закупівля показала, що кіберспортивна академія Hobbit навчає росіян і приймає гроші через підсанкційний Сбербанк

Діана Федченко перевірила кіберспортивну академію Чемпіона Мейджора Hobbit стосовно того, чи припинила академія працювати з росіянами. Раніше на сторінці MAJOR BY ABAY Academy з’явилося оголошення про те, що академія знову набирає росіян на навчання. 

Академія чемпіона мейджора Hobbit почала приймати росіян – це обурило українців

Легендарний казахстанський гравець Абай Hobbit Хасьонов потрапив у гучний скандал навколо академії свого імені. Академія займається навчанням молодих гравців грі у CS:GO.  На сторінці академії з’явилася інформація, що вона знову починає приймати росіян попри кровопролитну війну, яка продовжується в Україні.

Абай Hobbit Хасенов розповів про те, що завжди мріяв потрапити до міжнародної команди

0

Абай Hobbit Хасенов опублікував у своєму інстаграм пост про перехід до американської команди Cloud9. Гравець каже, що завжди мріяв грати за іноземний клуб і нарешті його мрія здійснилася.