Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Європейська Федерація Кіберспорту (EEF) заявила про свою підтримку України, засудила військову агресію РФ, та повідомила про недопуск російських спортсменів на чемпіонат Європи.

Офіційна заява EEF

Росію забанено на Чемпіонаті Европи у 2022 році

Братислава, Словаччина – Рада Європейської кіберспортивної федерації організувала спеціальне засідання для обговорення поточної ескалації війни після вторгнення Росії в Україну у 2022 році.

Рада Європейської федерації кіберспорту раніше призупинила використання всіх російські національних символів, включаючи прапор і гімн у європейському кіберспорті на чемпіонатах 2022 року. Це рішення було прийнято, щоб продемонструвати солідарність EEF з народом України та її кіберспортивною спільнотою, визнаючи, але визнавалося, що російські кіберспортсмени не мають вплив на поточну ситуацію в Україні.

Однак після ескалації насильства в Україні через вторгнення росіян, зростаючу кількість втрат серед цивільного населення, та воєнні звірства, що ми бачимо, комісія
Esports Europe вирішила заборонити участь Росії в цьогорічному Чемпіонаті Європи з кіберспорту. Заборона буде діяти, поки конфлікт не буде вирішено мирно.

Хоча EEF вважає, що російські кіберспортсмени не винні у російському вторгненні, неможливо заперечити, що нинішня ситуація несправедливо впливає на невинний український кіберспорт, спортсмени не можуть повноцінно брати участь у місцевих та міжнародних змаганнях.

Esports Europe виступає за цінності миру, співробітництво та наведення мостів між націями та людьми в Європі та інших країнах.
Ці цінності – це те, що є в кіберспорті.

Раніше ми висловлювали думку, що вторгнення Росії в Україну є несправедливим і вимагає негайного припинення бойових дій. У цьому пункті немає іншого життєздатного варіанту, крім як зайняти чітку, безкомпромісну позицію. Я хотів би підкреслити нашу підтримку України та її народу у цей час. Ми спробуємо зробити так, щоб українські кіберспортсмени змогли взяти участь у Чемпіонаті Європи з кіберспорту – сказав Ідо Брош, президент EEF

Про Чемпіонат Європи з кіберспорту

Чемпіонат Європи з кіберспорту — це серія кіберспортивних змагань для національних команд організований Esports Europe. За загальний призовий фонд змагатимуться понад 41 країна. На турнірі буде розіграно 100 000 євро та шанс пройти кваліфікацію на Чемпіонат Світу 2022 від IESF.

Материалы по теме

Двох представників Федерації кіберспорту України обрано до Комісії з реформування Європейської федерації кіберспорту

Двох представників Федерації кіберспорту України, Едуарда Анохіна та Дениса Давидова, було обрано до інкорпораційної Комісії з реформування Європейської федерації кіберспорту, про це повідомила Федерація кіберспорту України.