Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Незабаром стартує Чемпіонат Європи з кіберспорту, який проводить ESPORTS EUROPE (Європейська Федерація Кіберспорту) де будуть брати участь національні команди з понад 45 країн. Турнір пройде в п’яти дисциплінах, а загальний призовий фонд складе 100 тисяч доларів.

Переможці також отримають запрошення на Чемпіонат Світу від федерації IESF. Цікаво, що майже кожна дисципліна Чемпіонату Європи буде проходити в окрему дату в окремій країні Європи.

Розклад турнірів

• Tekken 7, Rocket League (26-29 May Baku, Azerbaijan)

• CS:GO (5-10 July Oradea, Romania)

• eFootball (TBD Podgorica, Montanegro)

• Dota 2 (20-25 September Tirana, Albania)

В CS:GO Україну буде представлено колишнім складом команди Akuma.

Олександр Psycho Злобін
Дмитро SENSEI Шворак
Євген j3kie Сергачов
Сергій DemQQ Демченко
Сергій Sergiz Атаманчук
Слюнін 98seconds Кирило (тренер)

Склад української збірної з інших дисциплін визначить UESF (Українська Федерація Кіберспорту). Його обіцяють назвати найближчим часом. 

Поки гравцям потрібно виграти групові кваліфікації, проте невідомо, чи зможуть у разі перемоги у кваліфікаціях українські спортсмени попасти на лан-фінали Чемпіонату Європи. 

Нагадаємо, що раніше Європейська Федерація Кіберспорту заборонила участь російської збірної на Чемпіонаті Європи через війну в Україні. В турнірі не зможе взяти участь жоден гравець з громадянством РФ.

Читайте також про реакцію Сімпла на критику своїх постів в твіттері. 

Материалы по теме

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

Головний суддя UESF пояснив причини дискваліфікації команди Lazer Cats з відбіркових до збірної України з CS2

0

Головний суддя Федерації кіберспорту України Максим ra1mer прокоментував дискваліфікацію з відбіркових до збірної з CS2 команди Lazer Cats. Він повідомив, що UESF планувала допустити забаненого гравця Котів, але після суддівської наради змінила рішення.