Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Нарешті IKLA оголосили п’ятого гравця свого інтернаціонального складу, їм став відомий шведський каесер Draken, який має досвід гри за NiP, fnatic, GODSENT, Gamer Legion та багато інших менш відомих команд.

На рахунку гравця 179 тисяч виграних призових, а найбільшим його досягненням можна вважати перемогу на Intel Extreme Masters XII – Oakland у складі NiP у 2017 році. 

Хтось назве Дракена збитим пілотом, але в IKLA вважають інакше. З часом дізнаємося, чи зможе швед вивести команду на новий рівень. 

Промова CEO IKLA Максима Беднарського

Підписавши титулованого та відомого гравця зі Швеції — Draken, ми завершуємо побудову нашого інтернаціонального ростеру. Вільям пограв у дуже відомих командах, таких як: NIP, Fnatic, Gamer Legion та Godsent. Впевнений, що його досвід дасть нам необхідний буст для того, аби увійти у світову еліту кіберспорту!

В цьому складі ми вже встигли вийти у playoff міжнародного турніру, де вже завтра на нас чекає дуже цікавий матч проти бразильскої команди MIBR, що наразі займає 31 сходинку світового рейтингу.

Наша головна мета — пройти на чемпіонат світу, який відбудеться навесні 2024 року. До цього часу ми плануємо зіграти приблизно 150-200 офіційних матчів, щоб зігратись та бути готовими до кваліфікацій. Слідкуйте та вболівайте за IKLA

Наразі міжнародний склад IKLA має такий вигляд: 

Олексій Topa Топчієнко 
Владислав Kvem Король
Міхал MICHU Мюллер
Зоран xicoz Марковські 
Вільям draken Сундін

Материалы по теме

Колишній тренер IKLA шукає інвесторів або роботу в Європі чи Америці

0

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.

Стали відомі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024

Стали відомі всі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024. Команди, розділені на дві групи по 16 колективів відіграли за швейцарською системою і половина з них пройшла на європейський RMR, а половина залишилася з Мейджором лише у мріях.