Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Zeus випустив інтерв’ю зі своїм колишнім протеже YEKINDAR в якому зірка Liquid розповів про багато цікавих моментів. Пропонуємо вашій увазі все найцікавіше з інтерв’ю у текстовому вигляді.

Про гру за Virtus.pro

Коли ти переходиш в іншу організацію то починаєш бачити різницю. Коли я перейшов в VP я був сирим гравцем, тоді була велика різниця між ТІР-1 та ТІР-2 організаціями, більше ніж зараз. Коли я перейшов у VP мені не було з чим порівнювати, в команді я багато чому навчився, вони мені дали ідеологію гри. Завдяки гравцям команди я піднявся на рівень вище, як гравець і особистість. У VP було круто. 

У VP ми могли відкрито спілкуватися, критикувати і ніхто ніколи не ображався. Ця робоча атмосфера нам дала сильний буст в індивідуальному та командному планах. 

Про зміну команди

Війна стала поштовхом для переходу в іншу організацію. Коли почалася війна у всіх, не тільки в мене з’явилися думки, бо ти розумієш, що VP російська організація і мені не хотілося б грати в російській організації. Також через два роки гри в команді в мене вже були більші амбіції і в комбінації двох факторів з’явилися думки змінити команду. 

Мною цікавилося багато команд, але тих, що були готові зробити останній крок було мало. Окрім війни був інтерес від G2, але вони хотіли чекати до кінця Кельну, а я не хотів це робити. Цей їх інтерес підбив мене до думки, що я все ж хочу піти з команди. 

Найбільший розвиток я бачив саме в Liquid, бо я не хотів бути другим номером, ще до Liquid я хотів бути капітаном, я їм ще до переходу сказав, що хочу бути капітаном. В Парижі я вже був капітаном, я вважаю, що з правильною систематизацією гри і з правильними тіммейтами, які вміють слухати, говорити і давати мікроколи, можна не просідати індивідуально. 

Про різницю між VP та Liquid

У VP все набагато більше розібрано. В Liquid самого початку почалася повна перебудова. Я підписав довготривалий контракт, не на 1 і не на 2 роки. Коли я прийшов у команду, тіммейти одразу зрозуміли, наскільки сильно вони можуть мені довіряти. Коли приходить гравець з іншого кінця світу, з іншої культури і з іншим розумінням гри – відразу був культурний шок, перебудова усієї гри. 

В Liquid гравці більш дружні, уникають конфліктів. Якщо східні команди не бояться критикувати, щоб прийти до чогось кращого, то тут люди від початку боялися мене. 

nitr0 вирішив піти, бо в нього народилася друга дитина, він хоче пограти в щось, де треба менше літати світом, можливо він піде у VALORANT, там грають лігу з одного місця. Сподіваюся у нього все вийде, він класна людина. 

Liquid найкраща організація у світі, я чомусь впевнений у цьому. Liquid дуже гарно про мене піклуються, організацію дуже грамотно побудовано, якщо в мене є якісь питання я завжди іду до однієї людини і він все вирішує. 

В них є офіси в Лос-Анджелесі, в Голандії і Бразилії і якщо ти туди приїжджаєш, то є де жити і тренуватися. На турнірах селять по одному і є багато дрібниць, які демонструють клас організації, показують, наскільки сильно про тебе піклуються. 

Про інтерес інших команд

Мені приємно, що до мене є інтерес інших команд, але я не все ще зробив у Liquid. Свій особистий розвиток принаймні в найближчий рік я бачу в Liquid, вони багато мені дали і я хочу це відпрацювати. Я не знаю цифру, яку я можу коштувати, але я впевнений, що люди, які зі мною грали можуть скласти якісь великі цифри. 

Про перехід на CS2

В грі зовсім інші рухи, ти не можеш баніхоупити, настільки все погіршилося. Вони знизили стелю гравців, бо мувмент був однією з важливих складових. Зараз вони це погіршили і це по нубськи. Я не знаю, чи змінять вони це, але це мені не подобається. 

Інша річ гранати, те, що смок можна розвіяти хаєшкою. З одного боку це круто, а з іншого це змінить багато стратегічних речей в грі. Але я дуже задоволений, що вони намагаються вводити іновації і я радий апдейту, бо хоч я і повністю задоволений CS:GO, я розумію, що для більшості людей це не так. 

Я думаю цей апдейт вийде тільки восени. У всіх професіоналів по суті одна думка – ніхто не любить цю гру через дрібниці. Всім не подобається, що немає мувмента, що спрей гівно, відрізняєтсья, інші звуки, незрозумілий спочатку інтерфейс. 

Але зараз Valve збирають всю інформацію від професійних гравців. Я впевнений, що гра вийде гарною, просто потрібен час. 

Про pro100

Я був два роки у двох різних складах. Перший склад дав мені розвиток на пів року, а от другий склад, де був Вайлендер, Піпсон дав мені дуже великий буст. Гравці були настільки досвідченими та і ти (звертається до Зевса) вже закінчив з NAVI і більше приділяв нам часу. 

Ми почали вигравати турніри, я гарно там відіграв і через два місяці ти (звертається до Зевса) сказав, що мною цікавляться VP. 

Ти мене взагалі легко відпустив, не тримав. Я радий, що грав за pro100. 

Головні поради для всіх

  • Бути чесним з собою, не шукати винних і брати на себе провину за власні помилки.
  • Шукати для гри особистостей, які на тебе схожі. 
  • Ніколи не здаватися. Це стосується не тільки гри, а усього в житті.
  • Ніколи не можна гнобити та з’їдати тіммейтів, якщо вони грають гірше. Ти не один гравець, вас п’ять. 
  • Треба фокусуватися на власній грі і ставати ще кращим. 

Про майбутнє

Бачу себе в найближчі п’ять років у Counter-Strike на ролі капітана. 

 

Материалы по теме

Дмитро def Лемещук поділився досвідом роботи перформанс коучем у команді B8

0

Колишній капітан pro100 Дмитро def Лемещук поділився досвідом роботи перформанс коучем у команді B8 з Counter-Strike. Колишній гравець і аналітик студії Maincast розмірковує над тим, щоб повернутися у кіберспорт найближчим часом.

Zeus взяв інтервв’ю у headtr1ck. Дивитися відео

Zeus взяв цікаве годинне інтерв’ю з українцем і гравцем NiP Данилом headtr1ck Валітовим. Дізнатися багато цікавого про кар’єру молодого гравця, його гру в NiP, проблеми CS та багато іншого можна у відео.

Данило Zeus Тесленко поділився враженнями від Counter-Strike 2

0

Вихід CS2 повернув до життя навіть Данила Zeus Тесленко. Чемпіон світу в CS 1.6 і CS:GO вже точно не стане чемпіоном у CS2, але записав свої думки про нову гру.