Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

“Українська” команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

Також адміністратори прибрали плеєр з відео з новини на сайті та змінили дату новини на архівну, недільної давнини, що ми зафіксували, зробивши скріншоти. 

На жаль для українського кіберспорту сучасні NAVI перетворилися не просто на зрадників, а й на посміховисько.

З початку війни, намагаючись всидіти на двох стільцях, команда не раз відмітилася відверто дитячими діями, які можуть лише обурити та насмішити.

Так на початку війни NAVI прибрали російські прапори у своїх російських гравців на сайті клубу, а потім замінили їх на прапори сірого кольору. У постах, де є росіяни, NAVI не постять російські прапори, а де є українці або громадяни інших країн прапори ставлять. Декілька разів команда замальовувала у фотошопі російські прапори на футболках росіян у заставках до відео та у постах в інстаграм, хоча на оригінальних фотографіях добре видно, що прапори були.

У рамках “політики двох стільців” керівництво NAVI продовжує постити проукраїнські сторіси у власних соціальних мережах, при цьому перебуваючи у безпеці за кордоном. Потрібно усвідомити, що для керівництва NAVI не залишилося моральних принципів. Ці люди не бачать дисонансу у тому, щоб наймати росіян і платити їм зарплату в той час, як інші росіяни вчиняють геноцид українського народу. 

Материалы по теме

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу. Під назвою Not So Basic ховаються цікаві дизайнерські рішення

0

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу Not So Basic, яка дуже віддалено нагадує те, що раніше створювали дизайнери клубу.

NAVI підписали двох українців в свій склад з PUBG Mobile

0

Український клуб NAVI повідомив про зміни у своєму складі з PUBG Mibile. До команди, яка складається з казахстанських гравців, приєдналося два українці.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.

Падіння титанів. Легендарні клуби не змогли відібратися на The International, а NAVI Junior в двох кроках від мрії

0

Одразу два легендарних клуби не змогли пробитися через закриті кваліфікації Західної Європи на The International. В чвертьфіналах нижньої сітки тег, який двічи вигравав TI програв NAVI.Junior!