Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 перетнув свій екватор, тому четвертий етап, який відбудеться на північноамериканській трасі Laguna Seca, відкриватиме вирішальну половину турніру, яка визначить переможців у трьох заліках.

Після надважкої і непередбачуваної гонки у бельгійському Спа, Костянтин Романенко продовжує лідирувати у заліку водіїв, але з мінімальним відривом від Єгора Звуздецького – водіїв розділяє лише один бал – 77 очок у Костянтина та 76 очок у Єгора.

Домінік Хорошавін, який втратив гарантовану перемогу у Бельгії через неочікуваний завал в повороті Радійон, має 61 бал і якщо його мета захистити свій титул залишається актуальною, Хорошавін має фінішувати вище Костянтина з Єгором і бажано ще й з перемогою в кожному заїзді другої частини чемпіонату.

Юрій Кіт, Руслан Безуглов та Олексій Панченко мають усі шанси поборотися за Топ 3 чемпіонату – назаразі між Хорошавіним і Панченко різниця лише 10 очок, а між Котом з Безугловим ще менше, тому інтрига в протистоянні за Топ 3 актуальна як ніколи!

У командному заліку Okuni Racing Team вже мають солідну перевагу у 34 пункти над командою PRPL Rain Bitlook (137 проти 103), тоді як DigiForce мають лише на 10 балів менше ніж у “пурпурового дощу” – 93. Таким чином, питання про конфігурацію Топ 3 у цьому заліку відкрите. 

Віктор Абрамов вийшов у лідери незалежного заліку з  перевагою у 3 очки над Артемом Хорольським – 84 та 81 бал відповідно. Немає жодних сумнівів, що боротьба за перемогу у цьому заліку продовжиться більш активно у фінальній частині чемпіонату. Те саме стосується і третьої залікової позиції, яку наразі займає Руслан Слащов. Але і Віктор Кальмус і Павло Денисенко програють Руслану зовсім небагато, тому конфігурація Топ 3 буде змінюватися від гонки до гонки. 

Запрошуємо у вівторок 21 листопада на пряму трансляції кваліфікації на каналі Bitlook, а у середу 22 листопада на пряму трансляцію перегонів на каналі PlayUA. Початок прямого ефіру о 21:00. Коментуватиме всі події В’ячеслав Кобржицький.  

Кваліфікація. Пряма трансляція: https://youtube.com/live/jxj4Q1N5mek?feature=share

Перегони.  Пряма трансляція: https://www.youtube.com/watch?v=RADe-_tB5W4

Материалы по теме

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Як пройшов другий етап кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

Сонячна Італія, понад двадцять пілотів на треку та пригоди, які на них чекають – тема цієї статті. Однак спочатку слід згадати з чого все почалось.

ROCKFALL Grand Prix SUMMIT POINT або один за двох

10 лютого 2024 року Комісія Цифрового Автоспорту провела ТРЕТІЙ етап ROCKFALL Grand Prix SUMMIT POINT Міжнародної Серії змагань на Формулах-4 під назвою DIGITAL AUTOSPORT OF UKRAINE: F4 Series-2024. Season 1 (DAU F4 Series)  на симуляторі iRacing.

На столичному автодромі Чайка пройшли змагання Bitlook Virtual Drift, але є один нюанс…

Минулої суботи київський автодром Чайка прийняв всесвітню серію змагань з дріфтингу… Віртуального дріфтингу. 60 кіберспортсменів з різних куточків земної кулі взяли участь у третьому раунді Bitlook Virtual Drift.

Приборкання норовливих. Спроба перша – Імола

Сьомого лютого в симуляторі Assetto Corsa Competizione відбувся перший етап монокубку від КМАМК – KMAMK Ferrari Challenge 2024.