Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

KMAMK SimRacing та PLAYUA запрошують всіх бажаючих взяти участь у новому турнірі з симрейсингу – KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 на симуляторі Assetto Corsa Competizione в класі автомобілів GT3 та поборотися за головний приз, наданий офіційним партнером, інтернет-магазином de2ua.

Отже, переможець турніру отримає Fanatec CSL DD Ready2Race Bundle For PC (5 NM), тобто кермо, педалі та дайрект-драйв базу! Повний комплект! 

Нагадаємо, що минулий чемпіонат КМАМК у форматі endurance – перегонів на довгі дистанції – виграв Домінік Хорошавін, який протягом кожного етапу відчайдушно змагався з Костянтином Романенком. У підсумку Романенко завершив чемпіонат зі сріблом і навіть серія перемог не допомогла йому здобути необхідну кількість очок аби випередити свого головного конкурента в заліку водіїв.  Ну а бронзовим призером став Євген Артеменко – стабільні фініші в Топ5 на кожному етапі, дозволили Євгенові зібрати гарний очковий багаж! 

Новий чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023, який проводиться разом з інтернет-виданням PLAYUA, буде мати і новий формат – кваліфікація та гонка будуть проходити в різні дні – вівторок і середу. Сама кваліфікація матиме два сегменти – перший сегмент тривалістю 25 хвилин визначить групу найшвидших водіїв, які змагатимуться за поул у другому сегменті, але з коротшим таймингом – вже 15 хвилин. Кількість водіїв, що змагатимуться в другому сегменті розраховується від загальної кількості спортсменів на сервері. Більш детально можна про це дізнатися в Регламенті Чемпіонату. Кваліфікація транслюватиметься на ютуб-каналі Bitlook, тоді як головна двогодина гонка транслюватиметься на ютуб-каналі PLAYUA з рестрімом на Twitch. І як завжди, традиційно, коментувати всі події як у кваліфікації так і під час перегонів буде В’ячеслав Кобржицький, як і чудово виконувати роль літописця змагань, що організовує KMAMK SimRacing!

Ще одним нововведенням можна вважати ліцензування водіїв. Відтепер кожен учасник чемпіонату знатиме про наступне – чим більше інцидентів він спровокує, тим більше шансів отримати додатковий штраф, або взагалі бути дискваліфікованим, адже за кожен інцидент водії отримуватимуть бали в ліцензію. Ця система була запозичена у британській організації AOR (Apex Online Racing) і відома українським симрейсерам, адже багато українців змагалися або змагаються в чемпіонатах AOR. 

Реєстрація на турнір завершується 01 жовтня включно! Для участі спортсменам необхідно подати заявку за посиланням і готуватися до Прологу – нульового етапу який відбудеться 03/04 жовтня на автодромі Imola поза заліком. Цей етап покликаний стати фінальною перевіркою готовності як спортсменів так і організаторів до першого “бойового” етапу, який відбудеться  10/11 жовтня на Autodromo Nazionale di Monza!

Регламент Чемпіонату: https://docs.google.com/document/d/1AaLf6gEPNZHTSmPFfyKWupxe1ITGYdPcvEgXCTzMKDk/edit?usp=sharing

Правила змагань KMAMK SimRacing: https://docs.google.com/document/d/1UIZvA5p75J05v5niagsf8bQ0Vc_dPflIaSLXb4762dE/edit?usp=sharing

Форма реєстрації учасників: https://forms.gle/hGVDeg3GT3mZbw3Z8

Партнери чемпіонату:

Спонсор головного призу – de2ua https://de2ua.com/uk 

Співорганізатор/Інформаційний партнер – PLAYUA https://playua.net/ 

Інформаційний партнер – Gameinside https://gameinside.ua/ 

Партнер призового фонду – Bitlook http://bitlook.net/ 

Партнер призового фонду – GiveMeRace https://givemerace.com/ 

Освітній партнер – OKUNI Racing School https://discord.gg/2nuXWjMs6S 

Технічний партнер – O3 Freenet https://o3.ua/ 

Материалы по теме

KMAMK SimRacing. Календар кіберспортивних заходів у 2024 році.

KMAMK SimRacing опублікував календар своїх кіберспортивних заходів у 2024 році. Організація повідомляє, що це лише частина змагань і календар буде доповнюватися.

Традиції. Бельгія. Розв’язка SimGridxVCO

Вже традиційно в суботу, за два тижні після попереднього етапу відбувся фінал одного з найважливіших змагань у світі віртуальних перегонів. Дев’ятого грудня на бельгійській трасі Спа-Франкоршам відбувся фінал SimGridxVCO. Там зібрались одні з найвідоміших та найшвидших команд світу. Чому це важливо, особливо для нас? На ньому виступала команда одних з найшвидших пілотів України. Вони вже

Анонс передостаннього етапу KMAMK GT3 Endurance Championship 2023

Непередбачувані погодні умови знову повертаються у чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 – передостанній п’ятий етап, який відбудеться у вівторок 05 грудня та у середу 06 грудня на японській трасі Suzuka GP буде мати всі ознаки потужного виклику для всіх без винятку учасників чемпіонату!

KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 – анонс четвертого етапу змагань і пряма трансляція змагань

Чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 перетнув свій екватор, тому четвертий етап, який відбудеться на північноамериканській трасі Laguna Seca, відкриватиме вирішальну половину турніру, яка визначить переможців у трьох заліках.