Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Спеціаліст працював в IKLA до моменту дизбанду клубу після невдалої спроби пройти на перший Мейджор з CS2.  

Привіт усім! Хочу сказати, що я відкритий для пропозицій ЄС, NA в кіберспорті на посаду тренера, помічника тренера та аналітика. Або, якщо ви інвестори, які мають ресурси і хочуть створити команду – це мені теж дуже цікаво.
Я займаюся спортом з 9 років (футболом) в кіберспорті з 2015 року, маю всі необхідні навички та досвід, можу побудувати та вести команду, також маю навички з психології. В мене ще немає гучного імені в Європі, але є великі амбіції. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться зі мною.

 

Материалы по теме

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.

Стали відомі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024

Стали відомі всі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024. Команди, розділені на дві групи по 16 колективів відіграли за швейцарською системою і половина з них пройшла на європейський RMR, а половина залишилася з Мейджором лише у мріях.