Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда OpTic тріумфувала на своєрідному Мейджорі по Valorant. Великий турнір відбувся в столиці Ісландії.

У фіналі Valorant Champions Tour Stage 1 Masters Reykjavík OpTic Gaming перемогли LOUD з рахунком 3-0  і повернули Північній Америці статус найсильнішого регіону у світі.

Джиммі «Marved» Нгуєна встановив рекорд, зробивши на одній карті фіналу лузерів аж 35 вбивств. Попередній рекорд належав Феліпе «Less» де Лойола з LOUD у півфіналі верхньої сітки, коли бразилець проти OpTic на вирішальній карті набив 33 фраги.

За перше місце OpTic Gaming виграли $200 000, а загальний призовий фонд турніру склав $675 000. Окрім грошей переможці отримали рейтингові очки, потрібні для потрапляння на головний турнір року.

Нагадаємо, що команда Кирилла Карасьова FNX не змогла приїхати на турнір через війну в Україні. Команда не отримала призи, але отримала 200 рейтингових очок. 

Фінальний розподіл місць виглядає наступним чином:

Материалы по теме

Paper Rex зіграють з Optic Gaming за вихід у Гранд Фінал VALORANT Masters Copenhagen. Інформація та трансляція

У фіналі верхньої сітки Мейджора з VALORANT під назвою VALORANT Masters Copenhagen сьогодні зустрічаються команди Paper Rex та Optic Gaming.

На цих вихідних OpTic Gaming знищили найкращі команди світу в Halo Infinite і виграли 75 000 доларів

На цих вихідних OpTic Gaming знищили найкращі команди світу в Halo Infinite.

[CS:GO] Игроки OpTiC Gaming покинули организацию

0

Игроки CS:GO состава OpTiC Gaming решили покинуть киберспортивную организацию. Как сообщили  Маттиас MSL Лауридсен и  Кристиан k0nfig Винеке, игроки не планируют в дальнейшем выступать в этом составе. По слухам проблемы в организации возникли после приобретения OpTiC Gaming организацией Immortals. Ранее стало известно, что  Рене cajunb Борг покинул состав и присоединился к датской команде North. Бывший состав OpTiC Gaming:  Маттиас MSL Лауридсен  Кристиан k0nfig Винеке