Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда за участю стрімерів Slaxer та Petr1k посіла друге місце на міжнародному турнірі CEE Champions: Streamers Edition 2023.

В фіналі українці зустрілися з командою Team Niku з Болгарії і почали матч з перемоги, проте потім програли дві карти поспіль і поступилися суперникам з рахунком 1-2. 

Переможці турніру виграли головний приз у 10 тисяч доларів, а наші хлопці задовольнилися скромнішими 3 тисячами доларів. 

В будь-якому випадку турнір став гарним досвідом для впливовців CS2, хоча нажаль він був відсутнім на HLTV, тож хлопцям не вдалося потрапити на платформу. 

Материалы по теме

Росіяни обдурили організаторів PGL Major Copenhagen 2024, тему підняли українці і навіть портал HLTV

Російський клуб Aurora “красиво обійшов” загальноприйняті правила в кіберспорті і особливо на турнірах найвищого рівня, якими є Мейджори в CS2. Про цей випадок написали навіть на HLTV.

Українська команда вийшла у фінал CEE Champions: Streamers Edition 2023 і побореться за головний приз у розмірі $10000

Українська команда Team SlaxerCast вийшла у фінал міжнародного турніру серед стрімерів CEE Champions: Streamers Edition 2023.

Petr1k та Slaxer зіграють в складі збірної України на турнірі CEE Champions STREAMERS EDITION

Українські стрімери Petr1k та Slaxer братимуть участь у міжнародному турнірі CEE Champions, де зіграють за 30 тисяч доларів.